کد خبر:6399
پ
۱۷۰۶۸۶۰۲۳
مدیرکل بیمه سلامت اصفهان خبر داد

شیرخشک بدون تغییر قیمت به دست مصرف کننده می رسد

بر اساس اعلام سازمان بیمه سلامت ایران، ما به التفاوت ارزی شیر خشک های معمولی توسط این سازمان به داروخانه‌ها پرداخت خواهد شد و قیمت شیر خشک برای مصرف کننده تغییری نخواهد کرد. مدیرکل بیمه سلامت استان اصفهان با اعلام این خبر  گفت: داروخانه ها می بایست از این به بعد، ما به التفاوت ارزی […]

بر اساس اعلام سازمان بیمه سلامت ایران، ما به التفاوت ارزی شیر خشک های معمولی توسط این سازمان به داروخانه‌ها پرداخت خواهد شد و قیمت شیر خشک برای مصرف کننده تغییری نخواهد کرد.

مدیرکل بیمه سلامت استان اصفهان با اعلام این خبر  گفت: داروخانه ها می بایست از این به بعد، ما به التفاوت ارزی شیر خشک را از بیمه سلامت دریافت کرده و از دریافت این مبلغ از مصرف کنندگان خودداری نمایند.
محمد حسین صفاری گفت: تمهیدات لازم جهت ثبت کد اصالت شیرخشک های معمولی در سامانه های الکترونیک سازمان به عمل آمده و تا انجام نهایی این کار، استعلام شناسه رهگیری در سامانه تی تک مبنای پرداخت این مابه‌التفاوت ارزی شیرخشک های معمولی (رگولار) می باشد.

 قیمت شیر خشک معمولی حدود ۸۰۰ هزار ریال بود که بعد از تغییر نرخ ارز دریافتی به حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار ریال افزایش یافت. براساس تمهیدات صورت گرفته این ما به التفاوت از مصرف کننده دریافت نمی گردد و مصرف کنندگان شیر خشک را با همان قیمت قبلی از داروخانه تهیه خواهند کرد. سازمان بیمه سلامت ما به التفاوت این قیمت را به داروخانه ها پرداخت می کند.

از ۲۰ مهر امسال، شیر خشک تنها در ازای دریافت کد ملی و تاریخ تولد نوزاد و ثبت آن در سامانه‌های غذا و دارو ارائه می‌شود تا بدست مصرف کننده واقعی برسد.

منبع
ایرنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید