کد خبر:2480
پ
۱۴۰۱۰۶۱۳۰۰۰۶۰۷_Test_PhotoN
معاون شهردار اصفهان:

شهرداری اصفهان با حدود ۱۲۰ نیرو به زائران اربعین خدمت‌رسانی می‌کند

معاون مالی و اقتصادی شهردار اصفهان گفت: همکاران ما در شهرداری اصفهان به‌ویژه حوزه خدمات شهری، با حدود ۱۲۰ نیرو و استفاده از تجهیزات و ماشین‌آلات به زائران اربعین حسینی خدمت‌رسانی می‌کنند. میثم علی‌نقیان در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی به کربلا اظهار کرد: از زحمات کارکنان خدوم حوزه خدمات شهری شهرداری اصفهان در شهر کربلا […]

معاون مالی و اقتصادی شهردار اصفهان گفت: همکاران ما در شهرداری اصفهان به‌ویژه حوزه خدمات شهری، با حدود ۱۲۰ نیرو و استفاده از تجهیزات و ماشین‌آلات به زائران اربعین حسینی خدمت‌رسانی می‌کنند.

میثم علی‌نقیان در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی به کربلا اظهار کرد: از زحمات کارکنان خدوم حوزه خدمات شهری شهرداری اصفهان در شهر کربلا قدردانی می‌کنم که در راستای پاکیزگی شهر و خدمت به زائران اربعین حسینی زحمات زیادی کشیدند.

وی با بیان اینکه همکاران ما در شهرداری اصفهان به‌ویژه حوزه خدمات شهری، با حدود ۱۲۰ نیرو و استفاده از تجهیزات و ماشین‌آلات به زائران اربعین حسینی خدمت‌رسانی می‌کنند، افزود: امیدواریم بتوانیم به زائران امام حسین (ع) در ایام اربعین خدمت‌رسانی کنیم.

معاون مالی و اقتصادی شهردار اصفهان خاطرنشان کرد: به‌نوبه خود از زحمات همکاران خدمت‌رسان به زائران اربعین قدردانی می‌کنم و امیدواریم این فعالیت‌ها مقبول درگاه خداوند قرار گیرد.

منبع
ایمنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید