کد خبر:8806
پ
۱۹۷۴۸۴۲
رئیس شورای شهرستان مبارکه:

شهرداری‌ها با مشکل جدی در پرداخت حقوق پرسنل مواجه هستند

رئیس شورای اسلامی شهرستان مبارکه گفت: شهرداری‌های این شهرستان با مشکل جدی در پرداخت حقوق پرسنل خود مواجه هستند. سید امین موسوی در مراسم افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرستان مبارکه اظهار کرد: تمام مشکلات مبارکه با توجه به عدم پرداخت عوارض آلایندگی به وجود آمده است. وی ادامه داد: در صورت پرداخت عوارض آلایندگی، اتفاقات بهتری […]

رئیس شورای اسلامی شهرستان مبارکه گفت: شهرداری‌های این شهرستان با مشکل جدی در پرداخت حقوق پرسنل خود مواجه هستند.

سید امین موسوی در مراسم افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرستان مبارکه اظهار کرد: تمام مشکلات مبارکه با توجه به عدم پرداخت عوارض آلایندگی به وجود آمده است.

وی ادامه داد: در صورت پرداخت عوارض آلایندگی، اتفاقات بهتری در این شهرستان و شهرستان‌های مجاور رقم خواهد خورد.

رئیس شورای اسلامی شهرستان مبارکه افزود: عوارض آلایندگی شهرستان‌های این استان، علیرغم پیگیری‌ها متعدد تا امروز پرداخت نشده است.

موسوی اضافه کرد: درخواست ما به عنوان نماینده مردم این است که صدای مردم استان اصفهان و شهرستان مبارکه را به گوش استاندار اصفهان برسانید.

وی خاطرنشان کرد: افتتاح و بهره برداری از پروژه‌های عمرانی نشانه تلاش و عزم جدی مجموعه مدیریت شهری و تک تک پرسنل شهرداری و در رأس آنها شهردار مبارکه است.

رئیس شورای اسلامی شهرستان مبارکه بیان کرد: با تفکر جهادی و انقلابی، پروژه‌های خوبی توسط شهرداری مبارکه در ۲ سال گذشته همزمان با دهه فجر به بهره برداری رسیده که حاصل انتخاب شهردار خوب توسط اعضای شورای ششم است.

موسوی گفت: گرانی، مشکلات و مسائل معیشتی در دو سال گذشته بر اقدامات دولت سیزدهم سایه انداخته است اما نباید به بدخواهان نظام اجازه خوشحالی بدهیم.

وی با اشاره به اینکه حضور در انتخابات وظیفه همه ما محسوب می‌شود، افزود: باید با حضور شور خود در پای صندوق‌های رأی و انتخاب خوب موجب آبادانی و امنیت بیشتر شهر و کشور را فراهم کنیم.

منبع
ایمنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید