کد خبر:9176
پ
۱۴۰۱۱۲۲۳۱۴۱۸۲۹۹۷۵۲۷۲۳۵۷۸۴

شعبه چهاردهم اجرای احکام کیفری در اصفهان راه‌اندازی شد

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اصفهان از راه‌اندازی شعبه چهاردهم اجرای احکام کیفری به منظور تسریع و تسهیل در امور قضایی در دادسرای عمومی و انقلاب شهر جدید بهارستان خبر داد. سید محمد موسویان با اعلام این خبر، اظهار داشت: با توجه به افزایش ورودی پرونده‌ها به شعب اجرای احکام کیفری در سال جاری […]

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اصفهان از راه‌اندازی شعبه چهاردهم اجرای احکام کیفری به منظور تسریع و تسهیل در امور قضایی در دادسرای عمومی و انقلاب شهر جدید بهارستان خبر داد.

سید محمد موسویان با اعلام این خبر، اظهار داشت: با توجه به افزایش ورودی پرونده‌ها به شعب اجرای احکام کیفری در سال جاری و بُعد مسافت ساکنان شهر بهارستان اصفهان جهت مراجعه به مجتمع اجرای احکام واقع در ساختمان مرکزی دادگستری استان اصفهان، شعبه چهاردهم اجرای احکام کیفری در دادسرای عمومی و انقلاب شهر بهارستان راه‌اندازی شد.

وی تصریح کرد: تمرکز شعب اجرای احکام در یک ساختمان موجب بروز مشکلاتی همچون ازدحام جمعیت، ایجاد بار ترافیکی در اطراف مجتمع و در نهایت عدم امکان خدمت‌ رسانی شایسته، تکریم ارباب رجوع و نارضایتی می‌شد که با راه اندازی مجتمع‌ های قضایی دادسرای عمومی و انقلاب در شهر اصفهان و در نهایت تأسیس شعبه چهاردهم اجرای احکام کیفری در شهر بهارستان امکان دسترسی بهتر و آسان‌تر شهروندان به شعب اجرای احکام در مرکز شهر فراهم شد .

دادستان عمومی و انقلاب اصفهان خاطرنشان کرد: امیدواریم با راه‌اندازی این شعبه، سرعت رسیدگی در دادسرای عمومی و انقلاب شهر بهارستان افزایش یابد.

منبع
تسنیم
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید