کد خبر:8515
پ
۱۴۰۲۱۰۱۹۱۹۱۹۰۹۹۴۳۲۹۱۷۰۱۳۴

سوابق مستند مصور در برگزاری انتخابات در اصفهان تهیه و تدوین شود

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: سوابق مستند مصور در برگزاری انتخابات در اصفهان و تجربیاتی که در این راستا کسب شده نیز تهیه و تدوین شود و در این مورد توجه به جزئیات مد نظر قرار بگیرد.  محمدرضا جان‌نثاری رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان در جلسه مشترک ستاد انتخابات استان و کارگروه اجرایی ستاد […]

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: سوابق مستند مصور در برگزاری انتخابات در اصفهان و تجربیاتی که در این راستا کسب شده نیز تهیه و تدوین شود و در این مورد توجه به جزئیات مد نظر قرار بگیرد.

 محمدرضا جان‌نثاری رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان در جلسه مشترک ستاد انتخابات استان و کارگروه اجرایی ستاد انتخابات شهرستان اصفهان اظهار داشت: در حال حاضر همه در حال انتخاب هستند، یک نفر عزت ملی، پیشرفت کشور و جبهه حق را انتخاب می‌کند و دیگری دلشاد کردن دشمن را انتخاب می‌کند در هر صورت همگان در حال انتخاب هستند.

وی ادامه داد: در رابطه با برگزاری انتخابات در شهرستان اصفهان اقدامات بسیار خوبی انجام شده است که جای قدردانی دارد.

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان با اشاره به اینکه باید دقت‌های ویژه‌ای را به برخی از موضوعات انتخابات داشته باشیم، گفت: در فرایند اجرای انتخابات، نیروهای جوان، کارآمد، انقلابی و پرانرژی را بعنوان سرمایه ملی شناسایی، احصاء و به دستگاه‌هایی که نیازمند حضور این افراد هستند معرفی کنید تا در حوزه برگزاری انتخابات بتوانند فعالیت کنند.

وی افزود: پیشنهاد می‌شود جلسه‌ای با حضور افرادی که عدم تأیید و عدم احراز صلاحیت شده‌اند در فرمانداری اصفهان برگزار شود و از احساس وظیفه این افراد و حضور در انتخابات قدردانی شود و برای این افراد تبیین شود که از نظام جمهوری اسلامی کنار گذاشته نشده‌اند همچنین از این افراد درخواست شود در مشارکت همگانی در انتخابات فعالیت کنند.

جان‌نثاری تصریح کرد: این موضوع نشان‌دهنده این است که حضور در مجلس شورای اسلامی رتبه دوم را برای این افراد دارد و هدف اصلی آنان، مشارکت همگانی در انتخابات و خدمت به مردم است.

وی خاطرنشان کرد: مردمی سازی انتخابات نیز به زیرساخت‌های مناسبی نیاز دارد که در شهرستان اصفهان این موضوع مد نظر قرار گرفته شده است‌.

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان بیان کرد: سوابق مستند مصور در برگزاری انتخابات در اصفهان و تجربیاتی که در این راستا کسب شده نیز تهیه و تدوین شود و در این مورد توجه به جزئیات مد نظر قرار بگیرد.

وی ادامه داد: این تجربه نگاری‌ها بهترین راهکار برای آینده و روشن کننده مسیر فعالیت جهادی خواهد بود.

 

ایجاد ۲۱ منطقه در شهرستان اصفهان جهت برگزاری فرایند انتخابات

محمدعلی احمدی، فرماندار اصفهان نیز در حاشیه این نشست، اظهار داشت: هدف از برگزاری این جلسه ارائه گزارش از برگزاری فرایند اجرای انتخابات در شهرستان اصفهان به ستاد انتخابات استان اصفهان بود و آمادگی شهرستان برای برگزاری این رویداد مهم مورد بررسی قرار گرفت.

وی بیان کرد: ۲۱ منطقه در شهرستان اصفهان ایجاد کردیم که شامل مناطق شهری اصفهان، بهارستان و بخش مرکزی اصفهان می‌شود.

فرماندار اصفهان بیان کرد: ۹۶۸ شعبه برای حوزه انتخابیه اصفهان و ۴ شعبه برای اقلیت‌های مذهبی نیز پیش‌بینی شده است.

وی گفت: ۹ کمیته در کارگروه اجرایی انتخابات شهرستان اصفهان تشکیل شده است که یکی از اصلی ترین کمیته‌ها، کمیته مشارکت همگانی در انتخابات است.

احمدی خاطرنشان کرد: تاکنون برای برگزاری فرایند انتخابات در شهرستان اصفهان فعالیت‌های مؤثری انجام شده است و با حضور نیروهای مردمی به استقبال انتخاباتی پرشور خواهیم رفت.

منبع
تسنیم
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید