کد خبر:9824
پ
۴۸۷۵۲۲۶
معاون راه و شهرسازی استان اصفهان:

سمن‌ها برای تدوین دومین برنامه جامع شهر اصفهان مشارکت کنند

معاون شهرسازی و معماری اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان از سمن‌ها (سازمان‌های مردم نهاد) دعوت کرد برای تدوین دومین برنامه جامع شهر اصفهان ثبت‌نام و مشارکت کنند. محمد بنائیان اظهار کرد: مرحله دوم تدوین برنامه جامع شهر اصفهان با نگرش و روش نوین آغاز شده است. وی افزود: در نگرش و روش نوین، یکی […]

معاون شهرسازی و معماری اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان از سمن‌ها (سازمان‌های مردم نهاد) دعوت کرد برای تدوین دومین برنامه جامع شهر اصفهان ثبت‌نام و مشارکت کنند.

محمد بنائیان اظهار کرد: مرحله دوم تدوین برنامه جامع شهر اصفهان با نگرش و روش نوین آغاز شده است.

وی افزود: در نگرش و روش نوین، یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌ها، مشارکتی‌بودن فرآیند تدوین برنامه است، بنابراین سازمان‌های مردم‌نهاد در صورت مشارکت فعال در این زمینه، می‌توانند نقش بی‌بدیلی در پیشرفت و توسعه اصفهان ایفا کنند.

معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان خاطرنشان کرد: از سمن‌ها (سازمان‌های مردم نهاد) دعوت می‌شود جهت اعلام آمادگی برای همکاری در تدوین برنامه جامع شهر اصفهان، با مراجعه نشانی https://survey.isfahan.ir/vote/f۰۱۷۸b۳، ثبت‌نام کنند.

بنائیان تاکید کرد: شرایط و فرایند مشارکت سمن‌ها پس از طی پایان مهلت مقرر برای ثبت‌نام که پایان روز شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ خواهد بود، اطلاع‌رسانی می‌شود.

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید