کد خبر:3273
پ
۴۶۶۶۸۲۲

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان معرفی شد

آئین معارفه سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای استانداری اصفهان برگزار شد.  ظهر سه شنبه مراسم تکریم و معارفه «سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای استانداری» با حضور استاندار اصفهان برگزار شد. در این مراسم با حکم سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان محمود حقیقت سرشت بعنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری […]

آئین معارفه سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای استانداری اصفهان برگزار شد.

 ظهر سه شنبه مراسم تکریم و معارفه «سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای استانداری» با حضور استاندار اصفهان برگزار شد.

در این مراسم با حکم سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان محمود حقیقت سرشت بعنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان معرفی شد.

در بخشی از این حکم آمده است:

«ایجاد هماهنگی بین دستگاه‌ها و نظارت عالیه بر پروژه‌های کلان اقتصادی، بهره‌گیری حداکثری از ظرفیت‌ها و استعدادها در جهت شناخت فرصت‌های سرمایه‌گذاری و توسعه شاخص‌های اقتصادی استان در حوزه‌های تولید، اشتغال، بهره‌وری و صادرات، ساماندهی، نظارت و تنظیم بازار، فعال سازی واحدهای اقتصادی راکد، توسعه تعاملات با بازرگانان و صاحبان صنایع خصوصی و دولتی استان و حمایت از اقتصاد دانش‌بنیان مورد تأکید و انتظار می‌باشد.»

مدیریت بانک صنعت و معدن استان اصفهان و استان چهارمحال و بختیاری، مشاور قائم مقام و عضو هیئت مدیره بانک صنعت و معدن، بخشی از کارنامه مهندس محمود حقیقت سرشت است.

گفتنی است: پس از چندبار کناره گیری دکتر امیررضا نقش به دلیل مشکلات جسمی، امروز ۲۸ شهریورماه سرپرست جدید معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان معرفی شد.

انتصاب مشاور استاندار اصفهان در امور اقتصادی

همچنین در این آئین ضمن تقدیر از امیررضا نقش معاون سابق هماهنگی امور اقتصادی استانداری، وی با حکم استاندار اصفهان بعنوان «مشاور استاندار اصفهان در امور اقتصادی» منصوب شد.

در این حکم آمده است:

«جناب آقای دکتر امیررضا نقش

نظر به مراتب تعهد، تدین، توانمندی، روحیه انقلابی و جهادی و سوابق درخشان و ارزشمندتان به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان «مشاور استاندار در امور اقتصادی» منصوب می‌نمایم.

امید است با اتکال به خداوند متعال و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در راستای تحقق آرمان‌های نظام اسلامی و انجام سیاست‌های دولت مردمی و انقلابی موفق و مؤید باشید.»

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید