کد خبر:11341
پ
۷۸۹۲۲

رگبار باران بهاری در راه مناطق جنوبی استان اصفهان است

کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: شرایط وقوع رگبارهای باران بهاری برای امروز عصر و فردا در مناطق واقع در نیمه جنوبی استان از جمله شهرستان‌های سمیرم و شهرضا وجود دارد. محمد رضا رفیعی روز سه شنبه افزود: امواج ناپایدار برای امروز و فردا (چهارشنبه) همچنان بر روی استان استقرار خواهد داشت و ناپایداری‌های بهاری […]

کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: شرایط وقوع رگبارهای باران بهاری برای امروز عصر و فردا در مناطق واقع در نیمه جنوبی استان از جمله شهرستان‌های سمیرم و شهرضا وجود دارد.

محمد رضا رفیعی روز سه شنبه افزود: امواج ناپایدار برای امروز و فردا (چهارشنبه) همچنان بر روی استان استقرار خواهد داشت و ناپایداری‌های بهاری به صورت افزایش ابر و در ساعات عصر و اوایل شب همراه با وزش باد به نسبت شدید تا شدید خواهد بود.

وی با اشاره به بارش های شبانه روز گذشته در استان، ادامه داد: ۳.۴ میلی متر بارندگی در ۲۴ ساعت گذشته از شهرستان سمیرم گزارش شد.

کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان اظهار داشت: دمای کلانشهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات شبانه روز گذشته به ۲۳ درجه سانتیگراد و در خنک‌ترین ساعات به هفت درجه سانتیگراد رسید.

وی اضافه کرد: دمای صبح امروز شهر اصفهان هم ۱۵ درجه سانتیگراد است که نسبت به روز گذشته تغییری نداشته است.

رفیعی خاطرنشان کرد: زواره اردستان با دمای ۲۶ و بویین میاندشت با دمای منفی سه درجه سانتیگراد گرم‌ترین و سردترین نقاط استان در شبانه روز گذشته بودند.

منبع
ایرنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید