کد خبر:5139
پ
۱۴۰۰۰۹۲۶۱۵۲۱۰۷۶۹۵۲۴۲۹۱۸۷۴

رفع موانع از ۲ پروژه گردشگری در استان اصفهان

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: در جلسه رفع موانع پروژه‌های گردشگری استان، مشکلات و موانع دو پروژه گردشگری در استان برطرف شد.  مهران زینلیان در حاشیه جلسه رفع موانع پروژه‌های گردشگری استان اصفهان، اظهار داشت: در این نشست دو پروژه گردشگری استان بررسی و مشکلات آنها برطرف شد. وی ادامه داد: نخست پروژه […]

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: در جلسه رفع موانع پروژه‌های گردشگری استان، مشکلات و موانع دو پروژه گردشگری در استان برطرف شد.

 مهران زینلیان در حاشیه جلسه رفع موانع پروژه‌های گردشگری استان اصفهان، اظهار داشت: در این نشست دو پروژه گردشگری استان بررسی و مشکلات آنها برطرف شد.

وی ادامه داد: نخست پروژه احداث مجموعه صنایع دستی در شهرستان برخوار مطرح شد که با مشکل تأمین آب غیرشرب مواجه بودند که با همفکری‌هایی که در جلسه انجام شد با استفاده از پساب مشکل این پروژه رفع شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: موضوع دوم پروژه‌ منطقه گردشگری قره‌ قاچ در شهرستان سمیرم بود که بیش از ۱۰ سال است دچار مشکل است و عملیات اجرایی آن آغاز نشده است.

وی خاطرنشان کرد: در این جلسه مشکلات این طرح رفع و مقرر شد فاز اول زمین‌های مورد نیاز سرمایه گذار روز آینده اتفاق بیفتد و عملیات اجرایی نیز آغاز شود.

منبع
تسنیم
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید