کد خبر:5335
پ
۱۴۰۰۰۵۱۴۰۰۰۳۴۹_Test_PhotoN

رفع تصرف اراضی ملی شهر اصفهان به ارزش بیش از ۱۱۲ میلیارد تومان

فرمانده یگان حفاظت اراضی استان اصفهان از رفع تصرف فوری اراضی ملی شهر اصفهان به ارزش ۱۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان میلیارد تومان خبر داد. امیر سعید باقری، فرمانده یگان حفاظت اراضی استان اصفهان اظهار کرد: تیم‌های گشت و مراقبت یگان حفاظت اراضی در گستره شهرهای استان اصفهان، روزانه، اراضی ملی و دولتی تحت […]

فرمانده یگان حفاظت اراضی استان اصفهان از رفع تصرف فوری اراضی ملی شهر اصفهان به ارزش ۱۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان میلیارد تومان خبر داد.

امیر سعید باقری، فرمانده یگان حفاظت اراضی استان اصفهان اظهار کرد: تیم‌های گشت و مراقبت یگان حفاظت اراضی در گستره شهرهای استان اصفهان، روزانه، اراضی ملی و دولتی تحت پوشش را رصد می‌کنند و در صورت مشاهده موارد مربوط به تصرف این اراضی اقدامات قانونی لازم را انجام می‌دهند.

 وی افزود: در روزهای اخیر، یک فقره تعرض به اراضی ملی و دولتی در شهر اصفهان شناسایی و با تلاش و همت کارکنان فرماندهی یگان حفاظت اراضی استان از چنگال متصرفان خارج و رفع تعرض شد.

باقری با بیان اینکه مساحت زمین ملی رفع تصرف شده ۷ هزار و ۵۰۰ مترمربع بوده است، عنوان کرد: ارزش این زمین ۱۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برآورد شده است که به بیت المال بازگردانده شد.

فرمانده یگان حفاظت اراضی استان اصفهان خاطرنشان کرد: این یگان وظیفه حراست و رفع تصرف انفال و اراضی دولتی و ملی را بر عهده دارد لذا هرگونه اقدام فیزیکی مانند دیوار و فنس‌کشی در اراضی ملی و دولتی ممنوع بوده و تصرف اراضی ملی و دولتی به شمار می‌رود.

وی گفت: مردم استان اصفهان در صورت مشاهده موارد مشکوک تعرض و یا تصرف به اراضی ملی و دولتی می‌توانند در هر ساعت از شبانه روز (۲۴ ساعته) با ارسال پیامک به سامانه ۳۰۰۰۴۱۷۳۵ موضوع را گزارش کنند تا عوامل یگان حفاظت اراضی استان در سریع‌ترین زمان ممکن اقدامات لازم را انجام دهند.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید