کد خبر:1689
پ
۳۰۶۷۶۷_۱۶۹

رشد ۱۵ درصدی پذیرش دانشجو در دانشگاه آزاد کاشان

سعید جوادی از رشد ۱۵ درصدی نودانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان در مقایسه با سال تحصیلی گذشته خبر داد. سعید جوادی معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان در نشست با مشاوران تحصیلی مدارس شهرستان کاشان از رشد ۱۵ درصدی نودانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان در مقایسه با سال تحصیلی گذشته خبر داد […]

سعید جوادی از رشد ۱۵ درصدی نودانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان در مقایسه با سال تحصیلی گذشته خبر داد.
سعید جوادی معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان در نشست با مشاوران تحصیلی مدارس شهرستان کاشان از رشد ۱۵ درصدی نودانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان در مقایسه با سال تحصیلی گذشته خبر داد و اظهار کرد: با طرح‌هایی مانند پویش برخی رشته‌ها در این دانشگاه مانند نساجی مجدداً احیا شده است.
وی، خطاب به مشاوران تحصیلی مدارس شهرستان کاشان اضافه کرد: ظرفیت مجموعه دانشگاه‌های شهرستان کاشان را برای تحصیل دانش‌آموزان در شهر خود معرفی کنید.
معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان عنوان کرد: زیرساخت این دانشگاه با توجه به قدمت رشته، استادان، امکانات برجسته آزمایشگاهی و کارگاهی فرصت مناسبی را در اختیار مشتاقان تحصیلات عالی قرار داده است.
جوادی در ادامه توضیح داد: امکانات رشته‌هایی از قبیل علوم آزمایشگاهی و پرستاری در استاندارد‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بوده و به‌تازگی سه نفر به مجموعه اعضای هیئت علمی رشته پرستاری اضافه شده است.
وی از مشاوران خواست با معرفی امکانات زیرساخت دانشگاه‌ها، داوطلبان را به تحصیل در دانشگاه مطلوب ترغیب کنند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان هم با اشاره به مزیت‌های تحصیل در این دانشگاه ازجمله استادان برجسته و منابع علمی و فرهنگی گفت: این خصوصیات باید به‌خوبی برای مشتاقان ادامه تحصیل توضیح و تبیین شود.

عباسعلی اکبرزاده مرشدی یادآور شد: قدمت ۴۰ ساله دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان و دانش‌آموختگی بیش از ۴۰ هزار نفر مبین کارآمدی و موفقیت این مرکز علمی آموزشی است.

حسین خوشدل معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان هم با اشاره به ظرفیت آزمایشگاه‌ها، کارگاه‌ها درباره طرح پویش اشتغال همزمان با تحصیل توضیحاتی ارائه کرد.

در پایان این نشست مشاوران حاضر به بیان نظر و دیدگاه‌های خود درباره پذیرش دانشجو پرداختند. حضور استادان دانشگاهی در مدارس برای معرفی رشته‌ها و ظرفیت دانشگاه، توسعه رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی، تسهیل زمینه‌های ارتباط دانشگاه با صنعت و … ازجمله موارد مطروحه مشاوران در این نشست بود.

منبع
آنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید