کد خبر:2293
پ
۴۷۲۷۴۱۴

رئیس کل دادگستری اصفهان: با افزایش قیمت خودسرانه بلیت اربعین برخورد می‌شود

رئیس کل دادگستری استان اصفهان از برخورد با افزایش خودسرانه قیمت بلیت هواپیما و اتوبوس به زائران اربعین خبر داده و گفت: اربعین محلی برای منفعت‌طلبی و سودجویی نیست و با متخلفان برخورد می‌شود.  حجت‌الاسلام اسدالله جعفری شامگاه گذشته در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه افزایش خودسرانه قیمت بلیت هواپیما و اتوبوس ممنوع است، […]

رئیس کل دادگستری استان اصفهان از برخورد با افزایش خودسرانه قیمت بلیت هواپیما و اتوبوس به زائران اربعین خبر داده و گفت: اربعین محلی برای منفعت‌طلبی و سودجویی نیست و با متخلفان برخورد می‌شود.

 حجت‌الاسلام اسدالله جعفری شامگاه گذشته در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه افزایش خودسرانه قیمت بلیت هواپیما و اتوبوس ممنوع است، اظهار داشت: متاسفانه شنیده شده که برخی از شرکت‌ها در حال لابی کردن با گروه‌ها و مراکز خاصی هستند تا بلیت هواپیما و اتوبوس را بالاتر از قیمت مصوب به زائران اربعین بفروشند که دادستان مرکز استان و معاونت عامه پیگیر این موضوع است.

وی با بیان اینکه اربعین محلی برای منفعت‌طلبی برخی افراد باشد، افزود: این افراد هشدار می‌دهیم که مراقب باشند و خطا نکنند؛ اربعین متعلق به امام حسین(ع) و زائران است و جایی برای سودجویی نیست و برخورد با افراد خاطی قاطعانه و پشیمان کننده خواهد بود.

اعزام بیش از ۴۰ هزار زائر اصفهانی به مرزهای کشور

محمدعلی صلواتی، معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان نیز پیرامون نرخ بلیت اتوبوس زائران اربعین گفت: قیمت بلیت‌های مرز مهران با اتوبوس vip 25 نفره ۷۷۵ هزار تومان و با اتوبوس  نفره ۴۶۶ هزار تومان است.

وی درخصوص نحوه خرید بلیت توسط زائران گفت: از شهروندان درخواست داریم که از طریق درگاه‌های الکترونیک مجاز و یا مراجعه حضوری به پایانه‌های مسافربری و دفاتر رسمی شرکت‌های حمل و نقل، بلیت‌شان را تهیه کنند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گفت: طبق پیش‌بینی ما در حالت اوج حداقل ۴۰۰ ناوگان به صورت روزانه زائران اربعین را به مرزهای کشور انتقال خواهند داد و بر همین اساس روز دوم شهریور با اعزام ۳۰۰ ناوگان، بیشترین میزان اعزام در یک روز را داشتیم و تاکنون از روز ۲۴ مرداد تا سوم شهریور ماه بالغ بر ۴۳ هزار زائر به وسیله هزار و ۴۰۰ ناوگان به مرزهای کشور اعزام شده‌اند.

منبع
تسنیم
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید