کد خبر:8594
پ
۱۹۷۲۰۵۸
شهردار مبارکه:

دهه فجر بهترین فرصت برای بیان دستاوردهای نظام و امیدآفرینی است

شهردار مبارکه گفت: دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، بهترین فرصت برای اطلاع رسانی و بیان دستاوردهای انقلاب و نظام اسلامی در راستای جهاد تبیین و امیدآفرینی در جامعه است. محمد مهدی احمدی با تبریک ایام‌الله دهه فجر به اهمیت خدمت‌رسانی به مردم و امیدآفرینی در جامعه اشاره و اظهار کرد: مدیریت شهری مبارکه با فعالیت […]

شهردار مبارکه گفت: دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، بهترین فرصت برای اطلاع رسانی و بیان دستاوردهای انقلاب و نظام اسلامی در راستای جهاد تبیین و امیدآفرینی در جامعه است.

محمد مهدی احمدی با تبریک ایام‌الله دهه فجر به اهمیت خدمت‌رسانی به مردم و امیدآفرینی در جامعه اشاره و اظهار کرد: مدیریت شهری مبارکه با فعالیت و خدمات‌رسانی شبانه‌روزی و ایجاد امید در بین مردم، پای آرمان‌های انقلاب اسلامی و شهدا ایستاده که در این جهت شاهد تبدیل شدن شهر به کارگاهی عمرانی در راستای پیشرفت و آبادانی شهر هستیم.

وی با اشاره به بهره برداری پروژه‌های عمرانی، سرمایه گذاری و خدماتی شهرداری مبارکه در ایام سال به خصوص دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، افزود: مدیریت شهری مبارکه با انجام انواع پروژه‌های کلان، متوسط و کوچک سهم زیادی در اجرایی ساختن خواسته‌های به حق شهروندان این شهر داشته است.

شهردار مبارکه با اشاره به آغاز عملیات احداث مجتمع اُرکیده، خاطرنشان کرد: این پروژه با عنوان مجتمع بزرگ تجاری، اداری و فرهنگی ارکیده با اعتبار یک هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال و با ۴۳ هزار مترمربع زیربنا، دارای فضاهای ورزشی، اداری، تجاری، سینما، آمفی‌تئاتر، رستوران و شهربازی است.

احمدی تصریح کرد: احداث تقاطع غیرهمسطح شهدای فولاد مبارکه، احداث قطعه چهارم رینگ کمربندی شرقی شهر، ادامه بلوار وحدت و اصلاح هندسی میدان حافظ، ادامه احداث شهرک کارگاهی خیام، آغاز عملیات احداث بلوار غدیر به عنوان قطعه پنجم رینگ کمربندی شرقی شهر (میدان مادر – سرارود) و تکمیل عملیات اجرایی ادامه بلوار شهید حقانی و چندین پروژه دیگر از مهمترین خدمات این دوره شهرداری مبارکه است.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی متعلق به همه آحاد مردم است، گفت: شهرداری مبارکه علاوه بر وظایف ذاتی خود در اجرای پروژه‌های عمرانی و خدماتی با هدف خدمت به شهروندان و توسعه شهر، در حوزه‌های مختلف نیز فعالیت دارد.

منبع
ایمنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید