کد خبر:2185
پ
۱۴۰۰۱۰۲۰۰۰۰۷۷۲_Test_PhotoN

دستور فرماندار نطنز برای خلع ید زمین‌های واگذاری ساخته نشده در بادرود

فرماندار شهرستان نطنز گفت: به بنیاد مسکن ابلاغ کردیم چنانچه فردی سال‌های گذشته زمین دریافت کرده ولی نساخته است، آن زمین خلع ید و به متقاضیان ساخت واگذار کند.  محمد عباس ظریفی شامگاه پنج‌شنبه در برنامه میز خدمت مسجد امام رضا (ع) بادرود در نشست صمیمی با اهالی بادرود اظهار کرد: نام‌گذاری هفته اول شهریورماه […]

فرماندار شهرستان نطنز گفت: به بنیاد مسکن ابلاغ کردیم چنانچه فردی سال‌های گذشته زمین دریافت کرده ولی نساخته است، آن زمین خلع ید و به متقاضیان ساخت واگذار کند.

 محمد عباس ظریفی شامگاه پنج‌شنبه در برنامه میز خدمت مسجد امام رضا (ع) بادرود در نشست صمیمی با اهالی بادرود اظهار کرد: نام‌گذاری هفته اول شهریورماه بانام دولت و به یاد شهدای والامقام رجایی و باهنر فرصتی است ارزنده تا کارگزاران دولت با نگاهی به عملکرد خود در دوران مسؤولیت، نقاط ضعف و قوت را بشناسند و برای تقویت نقاط مثبت و اصلاح کمبودها و نقصان بسیار هوشمندانه در راستای آرمان‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) تلاش کنند.

 وی افزود: هفته دولت، فرصتی مغتنم برای تشریح خدمات انجام‌شده توسط خادمان ملت و آگاه‌سازی مردم است و می‌طلبد مدیران دولت با آگاهی بخشی دقیق و هوشمندانه ضمن روشنگری، ابهام‌زدایی، شفاف‌سازی و پاسخگویی به مطالبات مردم برای امیدآفرینی مضاعف به مردم قدم بردارند.

ظریفی تصریح کرد: تعالی و توسعه مجموعه، مشارکت و همراهی عمومی ملت را می‌طلبد، لذا از مردم سرافراز شهرستان خواهانم که با رصد عملکرد دولت و بیان مشفقانه کاستی‌ها و ارائه ارزشمند راهکارها در فائق آمدن بر کمبودها در مسیر خدمت‌رسانی همراه باشند تا شاهد فردایی بهتر در شهرستان سرافراز نطنز باشیم.

فرماندار شهرستان نطنز در خصوص عملکرد دولت در سطح شهرستان نطنز اظهار کرد: در موضوع روکش آسفالت جاده‌ها در مقایسه با سال گذشته ۳۷۸ درصد رشد، نصب گاردریل و نیوجرسی در جاده‌ها ۲۱۴ درصد رشد، روشنایی معابر و جاده‌های مواصلاتی ۹۳۰ درصد افزایش، اصلاح هندسی جاده‌ها ۲۵۰ درصد رشد، مرمت و بازسازی قنوات ۱۱۷ درصد رشد و در موضوع لایروبی مسیل‌ها ۴۰۰ درصد رشد داشتیم.

 وی در خصوص اعطای تسهیلات اشتغال‌زایی در واحدهای صنعتی، معدنی و تجاری گفت: شاهد رشد ۷۴ درصدی اشتغال‌زایی در واحدهای صنعتی، معدنی و تجاری شهرستان نطنز در سال ۱۴۰۱ بودیم و سرمایه‌گذاری در این واحدها ۱۵۶ درصد افزایش پیداکرده است، در موضوع اعطای تسهیلات در حوزه صنعت، خدمات و گردشگری شاهد رشد ۵۳۰ درصدی و در خصوص اشتغال‌زایی حوزه کشاورزی نیز شاهد رشد ۴۲۰ درصدی اعطای تسهیلات هستیم.

 ظریفی از کاهش مبتلایان به سالک در شهرستان نطنز به یک‌پنجم در مقایسه با سال گذشته خبر داد و افزود: با اقدام جهادی دستگاه‌های مرتبط و سم‌پاشی این موفقیت به دست آمد و امسال هم یک میلیارد ریال اعتبار برای ریشه‌کنی سالک هزینه خواهد شد.

فرماندار شهرستان نطنز در پاسخ به سؤال اهالی بادرود در خصوص مسکن ملی گفت: ایده آل و اولویت دولت برای اعطای زمین، اعطای زمین ویلایی است، ولی در نطنز و بادرود به علت کمبود زمین، به‌صورت مجتمع واگذار و قرعه‌کشی اعطای یک زمین به دو نفر در بادرود در حال انجام است، همچنین به بنیاد مسکن ابلاغ کردیم چنانچه فردی سال‌های گذشته زمین دریافت کرده ولی نساخته است، آن زمین خلع ید و به متقاضیان ساخت واگذار کند.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید