کد خبر:8409
پ
۱۸۸۸۶۷۱۷_۴۵۹

درخشش هنرجویان هنرستان سوره در المپیاد فیلم سازی نوجوان

نفر از هنرجویان هنرستان سوره اصفهان برگزیدگان هفتمین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان کشور شدند. اختتامیه هفتمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان کشور در هنرسرای خورشید اصفهان برگزار شد و در این مراسم ۶ نفر از هنرجویان هنرستان دخترانه سوره اصفهان در رشته سینما با کسب نشان طلا و برنز این دوره از مسابقات خوش درخشیدند. دنیا خدایی با […]

نفر از هنرجویان هنرستان سوره اصفهان برگزیدگان هفتمین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان کشور شدند.

اختتامیه هفتمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان کشور در هنرسرای خورشید اصفهان برگزار شد و در این مراسم ۶ نفر از هنرجویان هنرستان دخترانه سوره اصفهان در رشته سینما با کسب نشان طلا و برنز این دوره از مسابقات خوش درخشیدند.

دنیا خدایی با فیلم انتظار، حدیث امینی زاده با فیلم طاس، مبینا حدادی با فیلم تسبیح، مریم آصفی با فیلم من کجا هستم، فاطمه براتی با فیلم ایده سفر به همانی که بودم، الناز سعیدی با فیلم متراژ در این المپیاد حضور یافتند و در مرحله نهایی در سه گروه مختلف با دو اثر «مامان نیست» و «درگاه» نشان طلا وبا اثر «من موتزارت نیستم» نشان برنز را کسب کردند.

در این المپیاد هزار نفر به رقابت با یکدیگر پرداختند و از آن میان ۳۱ نفر در مرحله نهایی موفق به کسب مدال‌های طلا، نقره و برنز شدند.

هنرستان سوره اصفهان زیر نظر حوزه هنری استان اصفهان به آموزش هنرجویان دختر در رشته سینما و نمایش پرداخته است.

هفتمین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان ایران ۲۸ دی تا ۲ بهمن ماه با همکاری بنیاد سینمایی فارابی و شهرداری اصفهان برگزار شد

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید