کد خبر:4163
پ
۱۴۰۲۰۷۲۱۰۰۰۳۷۸_Test_PhotoN

خروش مردم نصف جهان در حمایت از مردم غزه

مردم نصف جهان در حمایت از مردم مظلوم غزه و محکومیت جنایت رژیم خونخوار صهیونیستی در مسیر نماز جمعه یکصدا و یکدل به خروش آمدند و فریاد مرگ بر اسرائیل سر دادند.  راهپیمایی باشکوه مردم متدین و قهرمان‌پرور اصفهان در حمایت از مردم  و مظلومان فلسطینی و محکومیت جنایت رژیم صهیونیستی از ساعتی پیش آغاز […]

مردم نصف جهان در حمایت از مردم مظلوم غزه و محکومیت جنایت رژیم خونخوار صهیونیستی در مسیر نماز جمعه یکصدا و یکدل به خروش آمدند و فریاد مرگ بر اسرائیل سر دادند.

 راهپیمایی باشکوه مردم متدین و قهرمان‌پرور اصفهان در حمایت از مردم  و مظلومان فلسطینی و محکومیت جنایت رژیم صهیونیستی از ساعتی پیش آغاز شد.

خروش مردم در مسیر مصلی امام خمینی(ره) به سمت چهارراه فرایبورگ نمایشی از قدرت جهان اسلام در برابر صهیونیست‌های ددمنش و دنیای کفر و حمایتی همه جانبه از مظلومان و ستم دیدگان فلسطین است.

گزارش خبرنگار فارس از این راهپیمایی حاکی از آن است که همه اقشار مردم در این راهپیمایی بزرگ حضور دارند و حاضران در مراسم با در دست داشتن پرچم فلسطین و پرچم‌ مقدس جمهوری اسلامی ایران و همچنین با سردادن شعارهایی تجاوزهای  وحشیانه رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.

 

 

مردم در سایر شهرستان‌های استان اصفهان نیز در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکومیت جنایات صهیونیست‌ها راهپیمایی کرده‌اند.

مردم شهرستان‌های استان نیز باحضور پرشور در راهپیمایی با فریادهای کوبنده «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» برائت خود را از جنایت این جانیان خونخوار اعلام و همصدا با دیگر ملت های مسلمان جهان حمایت خود را از مظلومان «غزّه و فلسطین» اعلام کردند.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید