کد خبر:2204
پ
۱۳۹۸۰۷۲۴۰۰۰۳۱۴_Test_PhotoN

خدمات‌رسانی کارگران شهرداری اصفهان در مرز چزابه و کربلای معلی

نماینده و دستیار شهردار اصفهان در امور هیئات مذهبی و مساجد اظهارداشت: کارگران شهرداری اصفهان خصوصا پاکبانان این روزها در دو موقعیت نقطه صفر مرز چزابه و کربلای معلی در حال خدمت به زایران این روزهای حضرت سیدالشهدا هستند. سعید خبوشانی نماینده و دستیار شهردار اصفهان در امور هیئات مذهبی و مساجد اظهارداشت: کارگران شهرداری […]

نماینده و دستیار شهردار اصفهان در امور هیئات مذهبی و مساجد اظهارداشت: کارگران شهرداری اصفهان خصوصا پاکبانان این روزها در دو موقعیت نقطه صفر مرز چزابه و کربلای معلی در حال خدمت به زایران این روزهای حضرت سیدالشهدا هستند.

سعید خبوشانی نماینده و دستیار شهردار اصفهان در امور هیئات مذهبی و مساجد اظهارداشت: کارگران شهرداری اصفهان خصوصا پاکبانان این روزها در دو موقعیت نقطه صفر مرز چزابه و کربلای معلی در حال خدمت به زایران این روزهای حضرت سیدالشهدا هستند.

وی افزود : از مدت‌ها قبل با تشکیل ستاد اربعین به دستور شهردار اصفهان و پیرو آن بازدید میدانی از این دو موقعیت، کمبودها بررسی و با همت همکاران‌مان در حوزه تدارکات و پشتیبانی شهرداری تمام امکانات مورد نیاز و زیرساخت‌های لازم خصوصا نصب سایه بان در طول مسیر ۴۰۰ متری منتهی به مرز و تجهیز آن به وسایل سرمایشی برای عبور آسان زایرین انجام شد.

خبوشانی بیان داشت : همچنین مواد غذایی و آب معدنی مورد نیاز و سایر امکانات تهیه و به مرز ارسال شد. بحث رفت و روب و نظافت مستمر محل هم با همکاری شهرداری چزابه درحال انجام است.

نماینده و دستیار شهردار اصفهان در امور هیئات مذهبی و مساجد ادامه داد: در شهر کربلای معلی کارخانه قدیمی که برای استقرار مواکب اصفهان پیش بینی شده بود توسط پاکبانان اصفهانی و با استفاده از ماشین آلات تخصصی اعزامی کاملا پاکسازی، شست و شو و نظافت و ضدعفونی و آماده خدمت رسانی به زوار شد.

منبع
ایسنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید