کد خبر:9028
پ
۱۴۱۵۷۴۲۳_۳۲۴

حضور چشم‌گیر نسل جوان در راهپیمایی نوید حضور پررنگ رأی‌اولی‌ها در انتخابات است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: امروز حضور نسل جوان به ویژه دهه هشتادی‌ها بسیار چشم‌‌گیر بود و این نویدبخش حضور پررنگ رأی اولی‌ها در انتخابات پیش رو است. امروز آنها برای بیعت با انقلاب خود آمدند‌. محمدرضا جان‌نثاری در مراسم ۲۲ بهمن با بیان اینکه حضور مردم در جشن انقلاب وصف ناپذیر […]

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: امروز حضور نسل جوان به ویژه دهه هشتادی‌ها بسیار چشم‌‌گیر بود و این نویدبخش حضور پررنگ رأی اولی‌ها در انتخابات پیش رو است. امروز آنها برای بیعت با انقلاب خود آمدند‌.

محمدرضا جان‌نثاری در مراسم ۲۲ بهمن با بیان اینکه حضور مردم در جشن انقلاب وصف ناپذیر بود، اظهار داشت: امسال یکی از بهتریم ۲۲ بهمن ها را پشت‌سر گذاشتیم. مردم باوجود میل بدخواهان حضور بسیار معناداری داشتند.

وی ادامه داد: این مراسم طلیعه ای بود برای انتخابات و به طور قطع ما انتخابات بسیار باشکوهی نیز در پیش خواهیم داشت و باید از این مردم تشکر کرد که همیشه در صحنه انقلاب حضور دارند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان بیان کرد: امروز حضور نسل جوان به ویژه دهه هشتادی‌ها بسیار چشم‌گیر بود و این نوید بخش حضور پررنگ رأی اولی‌ها در انتخابات پیش رو است. امروز آنها برای بیعت با انقلاب خود آمدند‌.

وی گفت: نه تنها رأی اولی‌ها حتی کودکانی که امروز در این جشن حضور دارند مشوق پدر و مادران خود برای حضور در پای صندوق های رأی هستند.

منبع
تسنیم
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید