کد خبر:9738
پ
۱۸۹۹۱۰۴۴_۳۶۵

حضور مستمر در جمع اقشار مختلف مردم با جدیت دنبال می‌شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: حضور مستمر در جمع اقشار مختلف مردمی از رویکرد‌هایی است که با جدیت به آن ورود پبدا کرده‌ایم. بنابر اعلام اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان  در جمع معاونین فرهنگی و دبیران تشکل‌های اسلامی دانشگاه‌های استان […]

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: حضور مستمر در جمع اقشار مختلف مردمی از رویکرد‌هایی است که با جدیت به آن ورود پبدا کرده‌ایم.

بنابر اعلام اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان  در جمع معاونین فرهنگی و دبیران تشکل‌های اسلامی دانشگاه‌های استان گفت: حضور مستمر در جمع اقشار مختلف مردمی از رویکرد‌هایی است که با جدیت به آن ورود پبدا کرده‌ایم و این رویکرد در شهرستان‌ها هم با حضور فرمانداران دنبال شده است.

 محمدرضا جان‌نثاری  با بیان اینکه مبنای حرکت ما در امورات کشور منویات مقام معظم رهبری است، افزود: اگر امروز برای مشارکت همگانی در انتخابات تلاش می‌کنیم برای ادای تکلیف و ایستادگی تا پای اصول انقلاب اسلامی است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان حضور و مشارکت مردم در انتخابات را یک حق مسلم برای ایرانیان دانست و خاطرنشان کرد: در این شرایط باید به بهترین نحو برای برگزاری و اجرای انتخابات بسترسازی کنیم.
جان‌نثاری در خصوص اهمیت انتخابات با اشاره به مؤلفه‌های انتخابات پیش‌رو، گفت: سال گذشته کشور درگیر فتنه شد و این فتنه فضای غیرشفاف و دوگانه‌ای را در کشور حاکم کرد.
او  ادامه داد: دشمنان دچار خود اکثریت پنداری و فریب و حیله در این فتنه بودند و این برنامه هنوز هم توسط دشمن دنبال می‌شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان با بیان اینکه اکنون ایران اسلامی گرفتار جنگ تن به تن با دشمن است و در این شرایط نیز درصدد برگزاری انتخابات هستیم، خاطرنشان کرد: همین شرایط فعلی موجب شده تا مقام معظم رهبری از ابتدای سال تاکنون در مورد انتخابات رهنمود‌های اساسی را مطرح کنند.
جان نثاری ضمن تأکید بر چهار راهبرد اساسی مقام معظم رهبری در حوزه برگزاری انتخابات، گفت: سلامت، امنیت، رقابت و مشارکت چهار راهبردی هستند که تلاش می‌کنیم انتخابات بر اساس این چهار اصل کاربردی برگزار شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان درخصوص حفظ شأن احزاب که مورد پرسش دانشجویان قرار گرفت، متذکر شد: اگر انتقادات از حزب توسط حزبی دیگر به امنیت ملی ضربه بزند به عنوان حفظ حقوق عامه ورود می‌کنیم، اما در غیر اینصورت فردی که احساس می‌کند به شخصیتش توسط حزبی دیگر توهین شده بایستی شکایت کند تا توسط مراجع قانونی دنبال شود.
وی در پایان به سؤالات دانشجویان در خصوص برگزاری انتخابات پاسخ داد.

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید