کد خبر:9842
پ
۱۷۰۹۶۱۷۲۷
در پی بارش‌های شبانه روز گذشته

حدود ۱۰۰ فقره تصادف خسارتی در اصفهان رخ داد

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی اصفهان از وقوع حدود یکصد فقره تصادف رانندگی خسارتی در شبانه روز گذشته در جاده‌های استان در پی بارش برف و باران خبر داد. سرهنگ علی مولوی روز دوشنبه با اشاره به اینکه هیچ تصادف منجر به فوتی در جاده‌های استان در شبانه روز گذشته گزارش نشده است، افزود: ۱۵ […]

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی اصفهان از وقوع حدود یکصد فقره تصادف رانندگی خسارتی در شبانه روز گذشته در جاده‌های استان در پی بارش برف و باران خبر داد.

سرهنگ علی مولوی روز دوشنبه با اشاره به اینکه هیچ تصادف منجر به فوتی در جاده‌های استان در شبانه روز گذشته گزارش نشده است، افزود: ۱۵ فقره از تصادف‌های رُخ داده جرحی بود.

وی اظهار داشت: علت عمده تصادفات با توجه به بارش های ۴۸ ساعت گذشته و لغزندگی جاده‌ها، بی‌احتیاطی رانندگان در رعایت سرعت، سبقت و توجه به فاصله طولی با خودروی جلویی بوده است.

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی اصفهان با بیان اینکه اکنون در همه جاده‌های شمالی، جنوبی، شرقی و غربی اصفهان بارش کم تا شدید گزارش شده است، گفت: در آزادراه اصفهان -کاشان مه آلودگی و کاهش دید وجود دارد و به رانندگان توصیه می‌شود تا حدممکن از این مسیر تردد نکنند.

وی با اشاره به تداوم بارش ها، کاهش دمای هوا و یخ زدگی معابر به شهروندان توصیه کرد که از تردد غیرضروری در جاده‌های استان خودداری کنند.

سرهنگ مولوی افزود: در صورت ضرورت برای سفر و تردد در جاده‌ها لازم است که رانندگان با سرعت مطمئنه رانندگی کنند و برای عبور از گردنه‌ها زنجیر چرخ بهمراه داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه بی احتیاطی در رانندگی می تواند علاوه بر بروز یک حادثه تلخ به ترافیک سنگین در برخی مسیرها منجر شود، گفت: ماموران پلیس راه از ابتدای فصل زمستان در آماده‌باش کامل قرار دارند و به روان‌سازی ترافیک اقدام می‌کنند.

 اکنون ۲۰۰ پایگاه ثابت و سیار اورژانس، ۴۴ راهدارخانه، ۴۶ پایگاه امداد جاده‌ای هلال احمر و پاسگاه‌های پلیس راه در آماده باش بسر می‌برند و واحدهای خدمات شهری و آتش نشانی در پایگاه‌های بین راهی و راهدارخانه‌ها استقرار دارند.

منبع
ایرنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید