کد خبر:9160
پ
۱۸۹۵۳۷۳۸_۸۸۰

جایزه ادبی مادرانه با معرفی آثار برتر به کار خود پایان می‌دهد

همزمان با فرارسیدن اعیاد شعبانیه سومین جایزه ادبی مادرانه فردا با معرفی آثار و هنرمندان برتر به کار خود پایان خواهد داد. مراسم اختتامیه سومین جایزه ادبی مادرانه همزمان با ولادت چهارمین ستاره آسمان امامت و ولایت برگزار می‌شود و طی آن، آثار و شاعران برتر معرفی خواهند شد. مراسم اختتامیه این جایزه ادبی که […]

همزمان با فرارسیدن اعیاد شعبانیه سومین جایزه ادبی مادرانه فردا با معرفی آثار و هنرمندان برتر به کار خود پایان خواهد داد.

مراسم اختتامیه سومین جایزه ادبی مادرانه همزمان با ولادت چهارمین ستاره آسمان امامت و ولایت برگزار می‌شود و طی آن، آثار و شاعران برتر معرفی خواهند شد.
مراسم اختتامیه این جایزه ادبی که در سومین دوره خود با نام مبارک حضرت شهربانو (س) مادر بزرگوار حضرت امام سجاد (ع) و همسر گرامی حضرت امام حسین (ع) مزین شده، با حضور شاعران و هنرمندان برجسته کشور، طلاب، اساتید دانشگاه، کارشناسان مذهبی و چهره‌های تأثیرگذار حوزه هنر، ادبیات و شعر برگزار می‌شود و طی آن، شاعران برگزیده این دوره معرفی خواهند شد.
این دوره از جایزه ادبی مادرانه پیش از این از همه علاقمندان، فعالان و هنرمندان عرصه شعر و ادبیات دعوت کرده بود آثار خود را در یکی از قالب‌های شعری با موضوعات «تأثیر تبار و خاندان نیک در به وجود آمدن فرزندان پاک»، «تاثیر پاکدامنی و نجابت در پرورش نسل‌های آینده»، «نقش معرفتی مادران بصیر در پرورش نسلی امام شناس و حقیقت باور»، «حضرت شهربانو از ایران تا خانه عصمت و طهارت» و «حضرت شهربانو از بهشت ایران تا همسری سید جوانان اهل بهشت» به دبیرخانه ارسال کنند.
آئین اختتامیه سومین جایزه ادبی مادرانه روز پنجشنبه، ۲۶ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ و همزمان با میلاد با سعادت حضرت امام سجاد (ع) در آستان مقدس حضرت جعفر ابن الرضا (ع) برگزار می‌شود.

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید