کد خبر:9423
پ
۱۸۲۳۱۲۱
شهردار مبارکه:

جانبازان الگوهای عملی برای جامعه هستند

شهردار مبارکه گفت: جانبازان اسوه‌های واقعی صبر و مقاومت و الگوهای عملی برای جامعه هستند.  محمدمهدی احمدی امروز _یکشنبه بیست‌ونهم بهمن_ در آئین تجلیل از جانبازان مجموعه مدیریت شهری مبارکه، اظهار کرد: جانبازان با از دست دادن بخشی از سلامتی خود، برای این کشور افتخار آفریدند. وی با بیان اینکه افراد زیادی در پیروزی انقلاب […]

شهردار مبارکه گفت: جانبازان اسوه‌های واقعی صبر و مقاومت و الگوهای عملی برای جامعه هستند.

 محمدمهدی احمدی امروز _یکشنبه بیست‌ونهم بهمن_ در آئین تجلیل از جانبازان مجموعه مدیریت شهری مبارکه، اظهار کرد: جانبازان با از دست دادن بخشی از سلامتی خود، برای این کشور افتخار آفریدند.

وی با بیان اینکه افراد زیادی در پیروزی انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی جانفشانی کرده و به مقام شهادت و یا جانبازی نائل شدند، افزود: امروز آحاد جامعه باید قدردان رشادت‌ها و ایثارگری‌های شهدا و جانبازان باشند.

شهردار مبارکه خاطرنشان کرد: اگر رشادت‌ها و جانفشانی‌های شهدا و جانبازان نبود، کشور ما امروز استقلال و آرامش نداشت.

احمدی اضافه کرد: همه ما مردم و مسئولان مدیون دلاورمردان و ایثارگرانی هستیم که برای ایران اسلامی سلامتی خود را فدا کردند.

 

جانبازان الگوهای عملی برای جامعه هستند

 

وی تصریح کرد: عزت و اقتدار ایران اسلامی امروز در تمام جهان پرتو افکنی می‌کند به طوری که چشم قدرت‌های استکباری غرب را کور کرده و این اتفاق به برکت خون شهدا، ایثار جانبازان و عنایت خداوند متعال است.

آئین تجلیل از جانبازان گرانقدر شاغل در مجموعه مدیریت شهری مبارکه به مناسبت اعیاد شعبانیه، ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر برگزار شد.

منبع
ایمنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید