کد خبر:13629
پ
۱۲۳۹۹۶۲۱_۳۶۴

تیم ۱۳ سال سپاهان مسافر روسیه شد

تیم ۱۳ سال آکادمی فوتبال سپاهان جهت حضور در تورنمنت بورچاکلین عازم روسیه می‌شود.  تورنمنت بین‌المللی بورچاکلین به میزبانی باشگاه آلماز آنتی روسیه و با حضور ۱۲ تیم فوتبال ۱۳ سال از کشورهای مختلف در سن‌پترزبورگ برگزار خواهد شد. حمیدرضا زراعتی سرپرست آکادمی فوتبال سپاهان در این خصوص اظهار داشت: حضور در تورنمنت‌های بین‌المللی فرصتی […]

تیم ۱۳ سال آکادمی فوتبال سپاهان جهت حضور در تورنمنت بورچاکلین عازم روسیه می‌شود.
 تورنمنت بین‌المللی بورچاکلین به میزبانی باشگاه آلماز آنتی روسیه و با حضور ۱۲ تیم فوتبال ۱۳ سال از کشورهای مختلف در سن‌پترزبورگ برگزار خواهد شد.

حمیدرضا زراعتی سرپرست آکادمی فوتبال سپاهان در این خصوص اظهار داشت: حضور در تورنمنت‌های بین‌المللی فرصتی برای مربیان و بازیکنان است تا خود را در سطح جهانی محک بزنند، با رقبای قدرتمند رقابت کرده و تجربیات ارزشمندی به دست بیاورند؛ این تجربیات در ارتقا سطح فنی و روحیه و پیشرفت مربیان و بازیکنان بسیار اثرگذار است.

وی ادامه داد: تورنمنت بورچاکلین یکی از معتبرترین تورنمنت‌های بین‌المللی در جهان است که هر سال برگزار می‌شود و تیم‌ها از سراسر دنیا در آن شرکت می‌کنند و می‌توانیم با بهترین‌های جهان در رده‌های پایه رقابت کنیم.

زراعتی با بیان این‌که باشگاه آلماز آنتی روسیه میزبان این رقابت است، گفت: با توجه به عملکرد خوبی که سال گذشته در این رقابت‌ها داشتیم، بار دیگر به این تورنمنت دعوت شده‌ایم و تنها باشگاه ایرانی هستیم که برای دومین‌بار در این رقابت‌ها حضور پیدا خواهیم کرد.

سرپرست آکادمی فوتبال سپاهان خاطرنشان کرد: تمام هزینه‌های حضور در این مسابقات برعهده تیم میزبان است و برای باشگاه کاملا رایگان است.

وی همچنین عنوان کرد: باشگاه‌های آلماز آنتی روسیه، زنیت روسیه، فنرباغچه ترکیه، دینامو مینسک بلاروس، سپاهان ایران، کایرات قزاقزستان، لکوموتیو مسکو روسیه، بنفیکا پرتغال، کراسنودار روسیه، ماریبور اسلوونی، شاختار دونتسک اوکراین و پارتیزان بلگراد صربستان در این تورنمنت حاضر خواهد بود.

زراعتی با اشاره به این‌که تیم ۱۵ سال نیز به دعوت باشگاه زنیت در آینده نزدیک به روسیه اعزام خواهد شد، گفت: در حاشیه تورنمنت بورچاکلین تفاهم‌نامه همکاری بین مدیران آکادمی فوتبال باشگاه‌های سپاهان و آلماز آنتی روسیه منعقد خواهد شد.

سرپرست آکادمی فوتبال سپاهان در پایان عنوان کرد: از مدیرعامل، معاونین و هیأت مدیره باشگاه سپاهان بابت فراهم کردن بستر حضور مربیان و بازیکنان آکادمی فوتبال سپاهان در این تورنمنت‌های بین‌المللی تشکر کرده و امیدواریم تجربه ارزشمندی کسب کنیم.

تیم‌های شرکت‌کننده در این تورنمنت:

گروه A: آلماز – آنتی (روسیه)، فنرباغچه (ترکیه)، پالمیراس ( برزیل)، کایرات (قزاقستان)

گروه B: زنیت (روسیه)، سپاهان (ایران )، ستاره سرخ بلگراد ( صربستان)، دینامو مینسک (بلاروس)

محل برگزاری: ورزشگاه اختصاصی باشگاه آلماز آنتی، سن پترزبورگ، روسیه

منبع
برنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید