کد خبر:7224
پ
۱۴۰۲۰۳۱۷۰۰۰۳۲۰_Test_PhotoN

تکذیب واگذاری تملک اراضی و تعهدات تونل سوم کوهرنگ به استان چهارمحال و بختیاری

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اصفهان، هرگونه تغییر در مدیریت تملک اراضی و تعهدات تونل سوم کوهرنگ از استان اصفهان به استان چهارمحال و بختیاری را تکذیب کرد. حسن ساسانی، مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اصفهان با تکذیب اخبار منتشر شده در خصوص واگذاری تملک اراضی همچنین مدیریت تونل سوم کوهرنگ به استان چهارمحال و بختیاری، گفت: […]

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اصفهان، هرگونه تغییر در مدیریت تملک اراضی و تعهدات تونل سوم کوهرنگ از استان اصفهان به استان چهارمحال و بختیاری را تکذیب کرد.

حسن ساسانی، مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اصفهان با تکذیب اخبار منتشر شده در خصوص واگذاری تملک اراضی همچنین مدیریت تونل سوم کوهرنگ به استان چهارمحال و بختیاری، گفت: پیرو یکی از مصوبات سفر اخیر وزرای کشور و نیرو به اصفهان به منظور احداث سد تونل سوم کوهرنگ و براساس توافق صورت گرفته میان وزارت نیرو و شرکت آب منطقه‌ای چهارمحال و بختیاری، مقرر شد تسهیل‌گری در خرید اراضی مورد نیاز جهت اجرای این پروژه به استان چهارمحال و بختیاری واگذار شود.

وی ادامه داد: این توافق در راستای مذاکره با مردم محلی در این استان صورت گرفته است و به معنای واگذاری مدیریت تملک اراضی و تعهدات تونل سوم کوهرنگ به استان چهارمحال و بختیاری نیست.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اصفهان ضمن تکذیب خبرهای منتشر شده در این خصوص، اظهار داشت: مدیریت تونل سوم کوهرنگ و احداث سد براساس قوانین و توافقات مربوطه در اختیار شرکت آب منطقه‌ای اصفهان خواهد بود و هیچگونه تغییر و واگذاری در این خصوص صورت نگرفته است.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید