کد خبر:2979
پ
۱۴۰۱۱۰۱۹۰۰۰۶۲۲_Test_PhotoN

توقیف پرادو ۶ میلیارد تومانی قاچاق در اصفهان

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف یک دستگاه خودروی پرادو قاچاق به ارزش ۶۰ میلیارد ریال در عملیات ماموران پلیس امنیت اقتصادی این فرماندهی خبر داد . سردار محمدرضا هاشمی‌فر جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان  اظهار داشت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان حین کنترل […]

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف یک دستگاه خودروی پرادو قاچاق به ارزش ۶۰ میلیارد ریال در عملیات ماموران پلیس امنیت اقتصادی این فرماندهی خبر داد .

سردار محمدرضا هاشمی‌فر جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان  اظهار داشت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان حین کنترل و سرکشی بر پارکینگ‌های سطح شهر اصفهان به وجود یک دستگاه خودروی پرادو که در آنجا پارک بود مشکوک و موضوع را تحت بررسی قرار دادند.

وی افزود: پس از استعلام‌های صورت گرفته از کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی مشخص شد خودروی مذکور فاقد اصالت و قاچاق بوده و پلاک آن نیز سند نمره شده است.

هاشمی‌فر با بیان اینکه کارشناسان مربوطه ارزش خودروی مذکور را ۶۰ میلیارد ریال اعلام کردند، گفت: پس از تایید قاچاق بودن خودرو، ماموران نسبت به توقیف آن اقدام و مالک اصلی خودرو را نیز دستگیر کردند که در این خصوص پرونده تشکیل و موضوع برای رسیدگی قانونی به مرجع قضائی ارجاع داده شده است.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید