کد خبر:9924
پ
۱۹۰۰۹۰۲۴_۸۶۲

توزیع ۱۲ هزار و ۷۰۰ پرس غذای گرم طبخ بین مددجویان زیر پوشش کمیته امداد

با برپایی ۵ آشپزخانه اطعام مهدوی در استان اصفهان ۱۲ هزار و ۷۰۰ پرس غذای گرم طبخ و بین مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) توزیع شد. مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با بیان اینکه این پویش با هدف ترویج فرهنگ اطعام نیازمندان در حال اجراست، گفت: خیران با همکاری […]

با برپایی ۵ آشپزخانه اطعام مهدوی در استان اصفهان ۱۲ هزار و ۷۰۰ پرس غذای گرم طبخ و بین مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) توزیع شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با بیان اینکه این پویش با هدف ترویج فرهنگ اطعام نیازمندان در حال اجراست، گفت: خیران با همکاری مراکز نیکوکاری، مساجد، حسینیه ها، هیئات مذهبی و انجام اقداماتی مانند توزیع غذای گرم و بسته‌های معیشتی می‌توانند علاوه بر تامین معاش خانوار‌های تحت حمایت از این فرصت در ماه مبارک رمضان بهره‌مند شوند.

کریم زارع افزود: پیش بینی می‌کنیم امسال همزمان با اجرای پویش اطعام مهدوی، نیکوکاران در ۲۴۰ آشپزخانه برای تهیه و توزیع یک میلیون و ۳۰۰ هزار پرس غذای گرم و افطاری ساده، همچنین ۸۰ هزار بسته معیشتی اقدام کنند.

او  با دعوت از عموم مردم در پویش اطعام مهدوی با هدف کمک به معاش نیازمندان در ماه پرفضیلت رمضان، گفت: خیران می‌توانند علاوه بر مراجعه حضوری به دفاتر و مراکز نیکوکاری کمیته امداد، با شماره گیری ۱#*۰۳۱*۸۸۷۷* و یا استفاده از شماره کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹ نذورات خود را واریز و به سفره ایتام و نیازمندان برکت دهند.

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید