کد خبر:9836
پ
۱۹۰۰۱۵۴۸_۱۵۴

تلاش برای افزایش ورود گردشگران نوروزی به اصفهان

قائم‌مقام ستاد اجرایی خدمات سفر استان اصفهان گفت: عزم تمامی مسئولان استان برای افزایش ۱۰ درصدی ورود گردشگران به اصفهان است. معاون امور عمرانی استاندار و قائم‌مقام ستاد اجرایی خدمات سفر استان اصفهان در هفتمین نشست این ستاد گفت:  عزم تمامی مسئولان استان برای افزایش ۱۰ درصدی ورود گردشگران به اصفهان در نوروز ۱۴۰۳ است. […]

قائم‌مقام ستاد اجرایی خدمات سفر استان اصفهان گفت: عزم تمامی مسئولان استان برای افزایش ۱۰ درصدی ورود گردشگران به اصفهان است.

معاون امور عمرانی استاندار و قائم‌مقام ستاد اجرایی خدمات سفر استان اصفهان در هفتمین نشست این ستاد گفت:  عزم تمامی مسئولان استان برای افزایش ۱۰ درصدی ورود گردشگران به اصفهان در نوروز ۱۴۰۳ است.
مهران زینلیان افزود: از نیمه دوم سال ۱۴۰۲ نشست‌های منظم این ستاد برای برنامه‌ریزی به‌منظور خدمات‌رسانی بهینه به گردشگران برگزارشده است.
او ادامه داد: تا پایان سال امیدواریم یک یا دو نشست دیگر برگزار و هماهنگی‌های لازم را برای توسعه استان بر مبنای صنعت پاک گردشگری فراهم‌سازیم،.
زینلیان افزود: برای دست‌یابی به این هدف مهم، برنامه‌های ستاد باید طرح محور باشد و تمامی آن‌ها در مقایسه با نوروز ۱۴۰۲ برنامه‌ریزی شده و نقاط قوت و ضعف کمیته‌های ستاد با جزئیات مورد بررسی قرار گیرد تا در نوروز پیش رو که بهار قرآن و بهار طبیعت باهم تقارن یافته به توسعه مناسبی دست یابیم.

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید