کد خبر:5707
پ
حاج رسولی ها
رئیس کمیسیون اقتصادی شورای شهر اصفهان:

تفکر بسیجی حلّال بسیاری از مشکلات کشور است

رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه امروز نیز تفکر بسیجی حل‌کننده بسیاری از مشکلات در حوزه‌های مختلف است، گفت: برای تحقق اقدامات لازم در زمینه تونل سوم و بهشت‌آباد باید تفکر بسیجی داشت. عباس حاج‌رسولی‌ها امروز _یکشنبه پنجم آذر_ در صدویازدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان در […]

رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه امروز نیز تفکر بسیجی حل‌کننده بسیاری از مشکلات در حوزه‌های مختلف است، گفت: برای تحقق اقدامات لازم در زمینه تونل سوم و بهشت‌آباد باید تفکر بسیجی داشت.

عباس حاج‌رسولی‌ها امروز _یکشنبه پنجم آذر_ در صدویازدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان در تذکری اظهار کرد: ۴۳ سال پیش با حضور مدیریت استان اصفهان، نخستین ستاد مدیریت جبهه و جنگ در اهواز راه‌اندازی شد.

وی افزود: در ستاد مدیریت جبهه و جنگ در اهواز، نیروهای بسیجی از نقاط مختلف کشور حضور پیدا می‌کردند و با حضور پرشور آن‌ها، دشمن جرئت نکرد وارد اهواز شود و این نشان‌دهنده تفکر جهادی بسیج است.

رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه امروز نیز تفکر بسیجی حلّال بسیاری از مشکلات در حوزه‌های مختلف است، گفت: برای تحقق اقدامات لازم در زمینه تونل سوم و بهشت‌آباد باید تفکر بسیجی داشت.

منبع
ایمنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید