کد خبر:4004
پ
۱۷۰۲۷۱۶۵۹
نیمه اول امسال ،

تصادف‌های جاده‌ای در اصفهان روند افزایشی به خود گرفته است

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان گفت: با وجود آنکه در یک دهه اخیر سوانح رانندگی در این استان کاهشی بود، در۶ ماه اول امسال روند افزایشی به خود گرفته است.  به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان، فرزاد دادخواه روز دوشنبه اظهار […]

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان گفت: با وجود آنکه در یک دهه اخیر سوانح رانندگی در این استان کاهشی بود، در۶ ماه اول امسال روند افزایشی به خود گرفته است.

 به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان، فرزاد دادخواه روز دوشنبه اظهار داشت: عوامل انسانی و کیفیت پایین خودرو مهم‌ترین عامل تصادفات استان اصفهان است و ایمنی راه‌ها تنها ۳ درصد در وقوع حوادث نقش داشته است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان افزود: خطای رانندگی و مشکلات فنی و ایمنی خودرو مهمترین عامل در وقوع حوادث بوده است اما سعی شده با ایمن‌سازی، نصب علائم و اصلاحات هندسی، ایمنی راه‌ها افزایش یابد.

دادخواه با اشاره به روند افزایشی وقوع تصادفات یادآور شد: رشد سفرها در ۶ ماه اول امسال در وقوع حوادث نقش داشته و این آمار فزاینده شده است.
وی به وضعیت راه‌های استان اصفهان نیز اشاره کرد و گفت: نگهداری راه‌ها هزینه زیادی را می‌طلبد که با توجه به محدودیت اعتباری با سرعت کمی انجام می‌شود.

دراین گزارش آمار نیمه اول امسال در مورد سوانح جاده ای دراستان اصفهان اعلام نشده است.

استان اصفهان دارای ۱۱ هزار و ۵۰۰ کیلومتر راه است که به‌دلیل موقعیت خاص آن در مرکز به عنوان چهار راه ترانزیت بار و مسافر کشور، رُتبه اول حمل بار و رُتبه سوم حمل مسافر را داراست.

منبع
ایرنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید