کد خبر:5671
پ
۱۸۵۹۴۸۱۹_۸۲۹

تسویه بدهی سازمان تامین اجتماعی

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی گفت: سازمان تامین اجتماعی از ریل آینده سوزی خارج و وارد ریل آینده سازی شده ا‌ست.  مدیر عامل سازمان تامین‌اجتماعی کشور در جلسه بررسی مشکلات تامین اجتماعی در شهرستان گلپایگان گفت: سازمان تامین اجتماعی در دولت فعلی از ریل آینده‌سوزی و آینده‌خواری خارج شده و وارد ریل آینده‌سازی شده ا‌ست. […]

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی گفت: سازمان تامین اجتماعی از ریل آینده سوزی خارج و وارد ریل آینده سازی شده ا‌ست.

 مدیر عامل سازمان تامین‌اجتماعی کشور در جلسه بررسی مشکلات تامین اجتماعی در شهرستان گلپایگان گفت: سازمان تامین اجتماعی در دولت فعلی از ریل آینده‌سوزی و آینده‌خواری خارج شده و وارد ریل آینده‌سازی شده ا‌ست.

میرهاشم موسوی افزود: اکنون حدود ۴۲ هزار میلیارد تومان حقوق، مستمری و بیمه بیکاری پرداخت می‌شود و امسال ۱۰۶ هزار میلیارد تومان بدهی سال‌های ۹۳ و ۹۴ تسویه شده است.

او با اشاره به اینکه در دولت سیزدهم هیچ دارویی از فهرست تعهدات بیمه خارج نشده، گفت: با اجرای طرح دارویار بیش از ۴۰۰ قلم داروی جدید نیز به فهرست تعهدات دارویی بیمه‌ها اضافه شده و با تاسیس صندوق بیماران صعب‌العلاج، امسال دولت اعتباری بیش از ۵ هزار میلیارد تومان برای این بیماران هزینه کرده است.

مدیر عامل سازمان تأمین‌اجتماعی افزود: تامین منابع تجهیزات آزمایشگاهی وجذب نیروی انسانی مورد نیاز درمانگاه تامین اجتماعی گلپایگان و تامین اقلام دارویی انبار داروی درمانگاه تامین اجتماعی این شهرستان از مصوبات این سفر است که منابع آن را تامین می‌کنیم و در اختیار شهرستان قرار می‌دهیم.

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید