کد خبر:3867
پ
۱۴۰۲۰۵۰۳۱۶۰۵۲۱۹۶۱۲۸۰۳۰۳۸۱۰

ترخیص خودرو و موتورسیکلت‌های توقیفی با شرایط ویژه

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از اجرای طرح فوق‌العاده ترخیص خودرو و موتورسیکلت‌های توقیفی در هفته انتظامی با شرایط ویژه خبر داد. سرهنگ اصغر زارع در این خصوص اظهار داشت: در هفته انتظامی تمام مراکز خدمات‌رسان پلیس راهور استان اصفهان شامل واحد شماره‌گذاری، مراکز تعویض پلاک، واحد صدور گواهینامه، واحد ترخیص […]

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از اجرای طرح فوق‌العاده ترخیص خودرو و موتورسیکلت‌های توقیفی در هفته انتظامی با شرایط ویژه خبر داد.

سرهنگ اصغر زارع در این خصوص اظهار داشت: در هفته انتظامی تمام مراکز خدمات‌رسان پلیس راهور استان اصفهان شامل واحد شماره‌گذاری، مراکز تعویض پلاک، واحد صدور گواهینامه، واحد ترخیص خودرو و موتورسیکلت و همچنین امور آموزشگاه‌ها به صورت مضاعف به مردم ارائه خدمات می‌دهند.

وی افزود: تمام این خدمات که به طور عادی از ساعت ۷ صبح تا ۱۴ انجام می‌شدند با ۲ ساعت افزایش ساعت‌کاری تا ساعت ۱۶ به خدمت‌رسانی مشغول خواهند بود.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان از ترخیص فوق‌العاده خودرو و موتورسیکلت‌های توقیفی با شرایط ویژه خبر داد و گفت: مالکان وسایل نقلیه توقیفی می‌توانند با مراجعه به واحد ترخیص خودرو و موتورسیکلت وسایل نقلیه خود را با پرداخت ۵۰ درصد جریمه و الباقی به صورت اقساط با نرخ سال ۹۴ هیئت دولت به مدت ۱۵ روز ترخیص کنند.

وی خاطرنشان کرد: البته این تسهیلات شامل مالکانی که وسایل نقلیه‌ای آنها دارای دستور قضائی است، نمی‌شود و این وسایل نقلیه تا زمان حکم ترخیص از سوی مرجع قضائی در توقیف خواهند ماند.

منبع
تسنیم
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید