کد خبر:3110
پ
۴۶۲۴۲۰۸

تبعات رای سنگین برای سپاهان/ اتحاد مدعیان به سود پرسپولیس شد

حکم کم سابقه و سنگین کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال علیه باشگاه سپاهان بیش از همه به سود پرسپولیس شد.  کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تنها چند ساعت پس از برگزاری جلسه شکایت باشگاه‌های استقلال، تراکتور، پرسپولیس و پیکان علیه سپاهان اقدام به تصمیم گیری و صدور رای کرد. طبق حکم کمیته انضباطی، باشگاه سپاهان اصفهان علاوه […]

حکم کم سابقه و سنگین کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال علیه باشگاه سپاهان بیش از همه به سود پرسپولیس شد.

 کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تنها چند ساعت پس از برگزاری جلسه شکایت باشگاه‌های استقلال، تراکتور، پرسپولیس و پیکان علیه سپاهان اقدام به تصمیم گیری و صدور رای کرد.

طبق حکم کمیته انضباطی، باشگاه سپاهان اصفهان علاوه بر کسر ۴ امتیاز با جریمه ۴۰ میلیارد تومانی و کاهش مبلغ قرارداد بازیکنانی همچون رضا اسدی، احسان پهلوان، هادی محمدی و، رضا شکاری، پیام نیازمند و کاوه رضایی روبرو شده است.

احکام کم سابقه‌ای که به دلیل عدم تمکین از قوانین کارگروه نقل و انتقالاتی فوتبال کشور صادر شد و بر اساس آن صدرنشین لیگ بیست و سوم با سقوط آزاد در جدول رده بندی لیگ برتر مواجه شده است. سپاهان با وجود اینکه هر ۴ دیدار خود در چهار هفته ابتدایی لیگ برتر را برده بود حالا به واسطه حکم کمیته انضباطی با هشت امتیاز به جایگاه چهارم تنزل پیدا کرده است.

تصمیم کمیته انضباطی باعث صدرنشینی پرسپولیس با ۱۰ امتیاز شد تا این تیم بیشترین سود را از اتحاد با استقلال، تراکتور و پیکان علیه سپاهان کند.

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید