کد خبر:7311
پ
۱۹۴۱۵۰۰

تایید صلاحیت ۲۰ نفر از داوطلبان حوزه انتخابیه مبارکه

فرماندار مبارکه از تایید صلاحیت ۲۰ نفر از داوطلبان دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه این شهرستان خبر داد. علیرضا حسینی با بیان اینکه در این مرحله ۲۰ نفر از مجموع ۴۶ نفر افراد مورد بررسی در هیئت نظارت تأیید صلاحیت شدند، اظهار کرد: هیئت مرکزی نظارت شورای نگهبان نتایج بررسی صلاحیت‌ها را […]

فرماندار مبارکه از تایید صلاحیت ۲۰ نفر از داوطلبان دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه این شهرستان خبر داد.

علیرضا حسینی با بیان اینکه در این مرحله ۲۰ نفر از مجموع ۴۶ نفر افراد مورد بررسی در هیئت نظارت تأیید صلاحیت شدند، اظهار کرد: هیئت مرکزی نظارت شورای نگهبان نتایج بررسی صلاحیت‌ها را اعلام کرد و در این مرحله ۲۰ نفر تأیید صلاحیت شدند.

وی افزود: ۱۴ نفر عدم تأیید و هفت نفر عدم احراز دریافت کردند، پنج نفر نیز شرایط ثبت‌نام نداشتند.

فرماندار مبارکه خاطرنشان کرد: داوطلبان می‌توانند از امروز به مدت سه روز اعتراض خود را نسبت به نظر هیئت مرکزی نظارت شورای نگهبان از طریق سامانه «داوطلب» اعلام کنند و شورای نگهبان نیز یک ماه فرصت دارد تا نسبت به اعلام نتایج قطعی اقدام کند تا آماده برگزاری یک انتخابات پرشور و حداکثری شویم.

حسینی از تعیین ۷۲ شعبه اخذ رأی در حوزه انتخابیه مبارکه خبر داد و اضافه کرد: عوامل اجرایی برای هر صندوق چینش شده است و تعدادی از افراد به عنوان رزرو در نظر گرفته خواهند شد.

وی گفت: بیش از ۱۸۰۰ نفر در فرایند برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه مبارکه نقش خواهند داشت و امیدواریم برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی بر افتخارات شهرستان به ثبت برسد.

منبع
ایمنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید