کد خبر:9523
پ
۱۹۷۸۶۲۹
شهردار مبارکه:

بودجه ۸۵۰ میلیارد تومانی شهرداری مبارکه تصویب شد

شهردار مبارکه گفت: لایحه بودجه ۸۵۰ میلیارد تومانی سال ۱۴۰۳ این شهرداری به تصویب شورای اسلامی شهر مبارکه رسید. محمد مهدی احمدی اظهار کرد: با توجه به ارائه لایحه بودجه در بخش‌های جاری و عمرانی، بررسی آن در کمیسیون‌های شورا انجام و با رأی نمایندگان مردم در شورای شهر به تصویب رسید. وی افزود: در […]

شهردار مبارکه گفت: لایحه بودجه ۸۵۰ میلیارد تومانی سال ۱۴۰۳ این شهرداری به تصویب شورای اسلامی شهر مبارکه رسید.

محمد مهدی احمدی اظهار کرد: با توجه به ارائه لایحه بودجه در بخش‌های جاری و عمرانی، بررسی آن در کمیسیون‌های شورا انجام و با رأی نمایندگان مردم در شورای شهر به تصویب رسید.

وی افزود: در تدوین بودجه تلاش شد تا اولویت‌های شهروندان مبارکه در آن دیده و مطالبات قانونی و به حق آن‌ها در مسیر تحقق قرار گیرد.

شهردار مبارکه خاطرنشان کرد: عدالت‌محوری، توسعه متوازن شهر و محلات، پایان پروژه‌های نیمه‌تمام، تمرکز بر سرمایه گذاری و مشارکت‌های مردمی و اصلاح الگوی مصرف از اولویت‌های عمرانی شهرداری مبارکه برای سال آینده خواهد بود.

احمدی اضافه کرد: ۲۳ درصد از بودجه ۸۵۰ میلیارد تومانی پیشنهادی سال آینده شهرداری به هزینه‌های جاری و ۷۷ درصد برای پروژه‌های عمرانی شهرداری پیش‌بینی شده است.

وی تصریح کرد: استقرار حکمرانی شهری و مدیریت شهری کارآمد و یکپارچه، شکوفایی اقتصاد شهری با تکیه بر تبدیل ظرفیت‌ها به فرصت‌های سرمایه‌گذاری و توسعه کالبدی متوازن و گسترش فضاهای شهری سرزنده از جمله مأموریت‌های بودجه سال ۱۴۰۳ شهرداری مبارکه است.

منبع
ایمنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید