کد خبر:9380
پ
ei_1638252335555-575×323

بودجه سال ۱۴۰۳ شهرداری اصفهان به تصویب شورای شهر رسید

بودجه سال ۱۴۰۳ شهرداری اصفهان با ۷ رای موافق به تصویب شورای شهر رسید. صبح امروز(یکشنبه) در یکصد و بیست‌ و دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان تصویب لایحه بودجه سال آینده شهرداری اصفهان به رای گذاشته شد. این بودجه در دو ماه گذشته و توسط اعضای شورای شهر و معاونین و مدیران شهری […]

بودجه سال ۱۴۰۳ شهرداری اصفهان با ۷ رای موافق به تصویب شورای شهر رسید.

صبح امروز(یکشنبه) در یکصد و بیست‌ و دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان تصویب لایحه بودجه سال آینده شهرداری اصفهان به رای گذاشته شد.
این بودجه در دو ماه گذشته و توسط اعضای شورای شهر و معاونین و مدیران شهری در جلسات تلفیق نهایی شده است.
رقم در نظر گرفته شده بودجه سال آینده کلان شهر اصفهان بالغ بر ۳۰ هزار میلیارد تومان برآورد شده است و با احتساب بودجه سازمان‌ها به رقم حدود ۳۵ هزار میلیارد تومان می‌رسد که حوزه حمل‌ و نقل، بیشترین سهم را در این بودجه دارد.

جلسه تصویب بودجه شهرداری اصفهان با حضور علی قاسم‌زاده شهردار اصفهان، معاونین و اعضای شورای شهر به صورت علنی به رای گذاشته شد که علی صالحی سخنگوی شورای شهر، محمدرضا فلاح و حجت الاسلام منوچهر مهروی پور از اعضای شورای شهر نسبت به تصویب بودجه کلان شهر اصفهان مخالفت کردند. لذا از ۱۱ نفر اعضای شورای شهر اصفهان سه نفر مخالف و هفت نفر رای به تصویب بودجه دادند. همچنین مجید نادرالاصلی از دیگر اعضای شورای شهر امروز در این جلسه مهم غائب بود.

بودجه شهرداری اصفهان و سازمان‌های وابسته در سالجاری ۲۲ هزار و ۳۴۰ میلیارد تومان بوده است.

کلانشهر اصفهان بیش از ۲ میلیون نفر جمعیت و ۱۵ منطقه شهرداری دارد.

منبع
ایرنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید