کد خبر:4118
پ
۱۸۳۹۹۹۰۵_۱۶۵

به سمت قله تا پیروزی نهایی

داوران و خبرنگاران کودک و نوجوانی که در جشنواره سی و پنجم فیلم‌های کودک و نوجوان حاضر شدند، همبستگی خود را با کودکان غزه اعلام کردند. بنابر اعلام ستاد اطلاع رسانی و ارتباطات سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، در آخرین روز نمایش فیلم‌های شرکت‌کننده در این رویداد، داوران و خبرنگاران کودک […]

داوران و خبرنگاران کودک و نوجوانی که در جشنواره سی و پنجم فیلم‌های کودک و نوجوان حاضر شدند، همبستگی خود را با کودکان غزه اعلام کردند.

بنابر اعلام ستاد اطلاع رسانی و ارتباطات سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، در آخرین روز نمایش فیلم‌های شرکت‌کننده در این رویداد، داوران و خبرنگاران کودک و نوجوان در سالن‌های ساحل و چهار باغ که به اکران آثار این روز‌های جشنواره اختصاص دارد، کشتار بی‌رحمانه کودکان غزه را محکوم کردند.

حاضران کودک و نوجوان در سالن‌ها با پلاکارد‌هایی در دست که روی آن‌ها جمله «به سمت قله تا پیروزی نهایی» نقش بسته بود، ضمن اعلام همبستگی خود با کودکان و نوجوانان غزه، این پیام امیدبخش را که قسمتی از آن شعار جشنواره امسال را شامل می‌شد به همسالان مظلوم خود در سرزمین‌های اشغالی انتقال دادند.

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید