کد خبر:8606
پ
۶۲۹۰۲۸۵۳

بهره‌برداری و کلنگ‌زنی ۳۱۱ طرح در شهرستان کاشان

فرماندار کاشان گفت: همزمان با جشن‌های دهه فجر امسال،۳۱۱ طرح عمرانی، صنعتی، فرهنگی و خدماتی در بخش‌های مختلف این شهرستان به بهره‌برداری رسیده یا عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود. محمدشریف زارعی اظهار کرد: طرح‌های دهه فجر امسال با اعتبار ۳۱ هزار و ۹۶۰ میلیارد ریال (۳ هزار و ۱۹۶ میلیارد تومان) از محل اعتبارهای ملی، […]

فرماندار کاشان گفت: همزمان با جشن‌های دهه فجر امسال،۳۱۱ طرح عمرانی، صنعتی، فرهنگی و خدماتی در بخش‌های مختلف این شهرستان به بهره‌برداری رسیده یا عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

محمدشریف زارعی اظهار کرد: طرح‌های دهه فجر امسال با اعتبار ۳۱ هزار و ۹۶۰ میلیارد ریال (۳ هزار و ۱۹۶ میلیارد تومان) از محل اعتبارهای ملی، استانی و سرمایه گذاری بخش خصوصی تامین شده و به بهره‌برداری می رسد

وی افزود: طرح‌های امسال در کاشان نسبت به سال گذشته به لحاظ تعداد ۶۹ درصد و از نظر اعتبار مالی ۵۹ درصد افزایش یافته است تا شهروندان در حوزه های مختلف شهری و روستایی از آن بهره‌مند شوند.

فرماندار کاشان تصریح کرد: پنج طرح صنعتی با اعتبار هشت هزار و ۸۹۵ میلیارد ریال از جمله طرح‌هایی است که با بهره‌ برداری از آنها، برای ۳۰۴ نفر در کاشان به‌صورت مستقیم شغل ایجاد خواهد شد.

وی گفت: هم چنین پنج پروژه در بخش کشاورزی با صرف دو هزارو ۲۴۰ میلیارد ریال هزینه در این شهرستان به بهره برداری می رسد تا ساکنان هفت زارعی روستا به ظرفیت ۲۶۰ خانوار از نتایج آن برخوردار ‌شوند که ۴۷ فرصت شغلی ایجاد و ۱۸۵ فرصت شغلی نیز تثبیت شده است.

زارعی افزود: همزمان با جشن‌های دهه فجر، ۲۰ پروژه آب و فاضلاب به ارزش ۴۴۸۳ میلیارد ریال (۴۴۸ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان) در منطقه کاشان، کلنگ زنی یا به بهره برداری می‌رسد که ۱۵ پروژه در روستاها و پنج پروژه نیز شهری است.

منبع
ایسنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید