کد خبر:1906
پ
۱۸۱۶۴۴۵۰_۷۶۶

بهره‌برداری از طرحهای عمرانی در مناطق کم‌برخوردار اصفهان

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: تا مهرماه امسال طرحهای عمرانی و خدماتی در مناطق کم برخوردار مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت. عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه تا مهرماه امسال  طرحهای عمرانی و خدماتی در مناطق کم برخوردار مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت، گفت: تلاش می‌کنیم به کلنگ‌زنی به‌عنوان یک مراسم نگاه نشود، […]

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: تا مهرماه امسال طرحهای عمرانی و خدماتی در مناطق کم برخوردار مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه تا مهرماه امسال  طرحهای عمرانی و خدماتی در مناطق کم برخوردار مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت، گفت: تلاش می‌کنیم به کلنگ‌زنی به‌عنوان یک مراسم نگاه نشود، بلکه بهره‌برداری از پروژه بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

مجید نادرالاصلی افزود: معنای ایجاد کمیسیون ویژه آب و مناطق کم برخوردار در شورای ششم این نیست که از سایر محله‌ها بگذریم، بلکه نگاه ویژه‌تری به محلات کم‌برخوردار داریم که محله‌های هدف در سال ۱۴۰۱ انتخاب شد و این اقدام با ملاحظه علمی‌تری در سال جاری نیز در نظر گرفته شد تا اتفاقات خوبی برای محله‌های شناسایی شده که از نظر حوزه‌های زیرساختی، سیماومنظر، فرهنگی، عمرانی و خدماتی دچار مشکل هستند، رخ دهد.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان خاطرنشان کرد: نکته مهم این است که سعی شد در مناطقی همچون ۱۰ و ۱۴ مجموعه  طرحهایی که از گذشته آغاز شده بود، اما روند کندی طی می‌کرد، در مدت فعالیت دوره ششم شدت بیشتری پیدا کند.

نادرالاصلی با بیان اینکه حتی در مناطق مرکزی شهر نیز محلات کم‌برخورداری همچون جوزدان، جامی و بیدآباد وجود دارد که اقداماتی در آن انجام شده است تا از مشکلات آن بکاهیم، گفت: فرصت‌هایی در حاشیه و حریم شهر وجود دارد که باید به بهره‌برداری‌های خوبی تبدیل شود و به سمت نگاه منفعتی مردم حرکت کنیم.

وی تاکید کرد: مشکلاتی در مناطق پانزده‌گانه داریم که از سال‌های گذشته مانده است و باید در تشریک‌مساعی با مدیریت استان به‌ویژه کمیسیون ماده ۵، نسبت به رفع معضلات کاربری‌ها، تفکیکی‌ها و ارتفاعات که بخشی از به مناطق کم‌برخوردار مربوط می‌شود، اقدام کنیم.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان تاکید کرد: حدود ۶۰۰ میلیارد تومان بودجه برای محله‌محوری امسال در نظر گرفته شده است که مرحله طراحی بیشتر آن‌ها تمام شده و به مرحله پیمان‌سپاری و اجرا رسیده است.

منبع
ایمنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید