کد خبر:2888
پ
۱۸۱۷۴۴۲

بهره‌برداری از بازار جدید کوثر ۲ در سپاهان‌شهر تا آبان‌ ۱۴۰۲

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌‎بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان از بهره‌برداری بازار جدید کوثر ۲ در سپاهان‌شهر تا آبان‌ماه سال جاری خبر داد. امیرحسین ماه‌آورپور اظهار کرد: فروشگاه کوثر شماره دو واقع در سپاهان‌شهر سال ۸۹ در مساحتی بالغ بر هزار مترمربع احداث شد، اما با توجه به درخواست مشتریان ظرفیت آن […]

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌‎بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان از بهره‌برداری بازار جدید کوثر ۲ در سپاهان‌شهر تا آبان‌ماه سال جاری خبر داد.

امیرحسین ماه‌آورپور اظهار کرد: فروشگاه کوثر شماره دو واقع در سپاهان‌شهر سال ۸۹ در مساحتی بالغ بر هزار مترمربع احداث شد، اما با توجه به درخواست مشتریان ظرفیت آن نسبت به جمعیت مخاطب و نیاز شهروندان به تنوع محصولات متناسب نبود، لذا زمینی در مجاورت این فروشگاه به مساحت ۲۱۱۰ مترمربع با همکاری شهرداری منطقه پنج تملک شد و در حال حاضر عملیات احداث بازار جدید در حال تکمیل است.

وی با بیان اینکه بازار کوثر ۹ واقع در پل تمدن که به‌منظور بازسازی تعطیل شده است، از ابتدای زمستان امسال آماده خدمت‌رسانی به شهروندان می‌شود، افزود: عملیات احداث بازار کوثر ۱۶ واقع در شهرک شهید کشوری نیز ابتدای ۱۴۰۴ به پایان خواهد رسید.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌‎بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان تصریح کرد: بازار کوثر ۱۱ جنب پارک قلمستان که به دلیل نبود ایمنی تخریب شده است، نیمه دوم سال آینده به چرخه فعالیت باز می‌گردد.

منبع
ایمنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید