کد خبر:6408
پ
۱۴۰۲۰۹۲۷۰۰۰۱۵۱_Test_PhotoN

برگ‌های پاییزی درختان چهارباغ اصفهان جمع آوری نمی‌شود

رئیس اداره هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری اصفهان از انتخاب تعدادی از خیابان‌های شهر از جمله چهارباغ خواجو برای جمع آوری نکردن برگ‌های زرد و خشک پاییزی خبر داد.  به نقل از اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان، رامین میرعسگری، رئیس اداره هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری اصفهان اظهار داشت: مدیریت شهری […]

رئیس اداره هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری اصفهان از انتخاب تعدادی از خیابان‌های شهر از جمله چهارباغ خواجو برای جمع آوری نکردن برگ‌های زرد و خشک پاییزی خبر داد.

 به نقل از اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان، رامین میرعسگری، رئیس اداره هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری اصفهان اظهار داشت:
مدیریت شهری تصمیم دارد مانند هر سال برگ‌های خشک و زرد پاییزی در برخی از خیابان‌های شهر را جمع‌آوری نکند تا شاهد زیبایی‌های پاییز در شهر باشیم.

وی ادامه داد: در خیابان چهارباغ خواجو درختان چنار فراوانی وجود دارد و به همین سبب این خیابان از گزینه‌های اصلی برای دست نخورده‌ باقی ماندن برگ‌های زرد پاییزی است.

میرعسگری گفت: در محور چهارباغ عباسی نیز برگ درختان جمع آوری نمی‌شود و علاوه بر این دو محور اصلی، در یک یا دو خیابان هر منطقه، برگ درختان در روزهایی که ریزش خوب است و چهره شهر را زیبا می‌کند تا یک روز جمع آوری نمی‌شود تا مردم از این زیبایی لذت ببرند و سپس نظافت خیابان‌های موردنظر انجام می‌شود.

رئیس اداره هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری اصفهان در خصوص سایر نقاط شهر نیز بیان کرد: اکیپ‌های خدمات شهری مانند همیشه نظافت شهر را انجام می‌دهند، البته دستگاه‌های نظافت مکانیزه به خاطر خیس بودن برگ‌ها و سطح معابر در نظافت به مشکل برمی‌خورند اما قطعاً تا ظهر باید نظافت شهر را تکمیل کنیم.

وی عنوان کرد: در شهر اصفهان چهار نقطه به عنوان سیلوی برگ وجود دارد، ضمن اینکه امسال ماشین‌های حمل برگ را از پسماند جدا کردیم، بنابراین برگی که تمیز باشد و زباله درون آن نباشد به سیلوها حمل، فراوری و تبدیل به خاک برگ می‌شود.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید