کد خبر:2058
پ
Untitled
رئیس کل دادگستری استان اصفهان خبرداد؛

برگزاری مزایده فروش ۱۷۰۰ دستگاه موتورسیکلت توقیفی در شاهین‌شهر

رئیس کل دادگستری استان اصفهان از برگزاری مزایده فروش ۱۷۰۰ دستگاه موتورسیکلت توقیفی در پارکینگ‌های شهرستان شاهین شهر خبر داد. حجت الاسلام اسدالله جعفری اظهار داشت: بر اساس تأکید مکرر رئیس قوه قضائیه در خصوص تعیین تکلیف هر چه سریع‌تر وسایل نقلیه توقیفی و ضبط شده موجود در پارکینگ‌ها و انبارهای سازمان اموال تملیکی و […]

رئیس کل دادگستری استان اصفهان از برگزاری مزایده فروش ۱۷۰۰ دستگاه موتورسیکلت توقیفی در پارکینگ‌های شهرستان شاهین شهر خبر داد.

حجت الاسلام اسدالله جعفری اظهار داشت: بر اساس تأکید مکرر رئیس قوه قضائیه در خصوص تعیین تکلیف هر چه سریع‌تر وسایل نقلیه توقیفی و ضبط شده موجود در پارکینگ‌ها و انبارهای سازمان اموال تملیکی و گمرک، موضوع در دستور کار دادگستری کل استان قرار گرفت.

وی افزود: در مورد موتورسیکلت‌های توقیفی با وجود اطلاع‌رسانی مکرر از سوی فراجا در استان به مالکین برای مراجعه به مراجع جهت دریافت و تحویل موتور سیکلت‌های خود، تعداد کمی از افراد برای تحویل مراجعه کرده که پس از احراز مالکیت تحویل آنان شده است.

رئیس کل دادگستری استان ادامه داد: در همین رابطه و در اولین مرحله، تعیین تکلیف ۱۷۰۰ موتورسیکلت اوراقی موجود در پارکینگ‌های شهرستان شاهین شهر به ارزش تقریبی ۱۶ میلیارد ریال با انجام کار اجرایی ثبت مشخصات و واگذاری این موتور سیکلت‌ها به صورت قانونی انجام شد.

حجت الاسلام جعفری در پایان از تداوم این اقدام در آینده خبر داد.

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید