کد خبر:3356
پ
۴۶۷۰۶۸۷

برگزاری دوره آموزشی تخصصی پایه مخابرات برای امدادگران هلال احمر

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نائین از برگزاری دوره آموزشی تخصصی پایه مخابرات و ارتباطات رادیویی برای نجاتگران در مرکز اداری این شعبه خبر داد. محمد زمانی اظهار داشت: در راستای ارتقای دانش و مهارت‌های امدادگران، دوره تخصصی پایه مخابرات و ارتباطات رادیویی برای ۲۲ نفر از خواهران نجاتگر به مدت ۲۰ ساعت طی سه […]

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نائین از برگزاری دوره آموزشی تخصصی پایه مخابرات و ارتباطات رادیویی برای نجاتگران در مرکز اداری این شعبه خبر داد.

محمد زمانی اظهار داشت: در راستای ارتقای دانش و مهارت‌های امدادگران، دوره تخصصی پایه مخابرات و ارتباطات رادیویی برای ۲۲ نفر از خواهران نجاتگر به مدت ۲۰ ساعت طی سه روز متوالی برگزار شد.

وی در ادامه گفت: امروزه ارتباطات جزئی از زندگی مردم هر جامعه‌ای بوده و هر شخص و یا هر سیستمی در تلاش است تا با استفاده از این گزینه به بیشترین بهره مندی برسد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نائین با اشاره به گسترش علم و معرفی تجهیزات مخابراتی جدید، تصریح کرد: ارتباطات ما به سطح جهانی رسیده و در این میان جمعیت هلال احمر نیز از سال‌های بسیار دور سعی کرده است تا با به کارگیری این امکانات گامی بلندتر در امر مهم امداد رسانی بردارد.

وی هدف از برگزاری این دوره آموزشی را مهارت آموزی و تسلط نجاتگران پایگاه‌های جاده‌ای و آشنایی آنان با اصول اولیه ارتباط رادیویی و تجهیزات آن اعلام و خاطرنشان کرد: در دوره تخصصی پایه مخابرات و ارتباطات رادیویی، اصول اولیه مکالمه و نحوه صحبت با بی سیم، محیط‌های مختلف ارتباطی با نجاتگران، کار عملی و کاربرد بی سیم و دیگر موارد به فراگیران آموزش داده شد.

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید