کد خبر:9401
پ
۶۱۲۳۳۷۳_۹۶۱
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان:

برنامه‌های اعیاد دهه شعبانیه در اصفهان تشریح شد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: با تشکیل ستاد دهه شعبانیه در اصفهان برنامه‌ریزی‌های لازم برای برگزاری برنامه‌ها انجام شده است.  حجت الاسلام علیرضا ناجی ظهر یکشنبه در نشستی با اصحاب رسانه در خصوص برنامه‌های اعیاد شعبانیه استان اصفهان اظهار کرد: تشکیل ستاد شعبانیه یکی از رسالت‌های شورای هماهنگی تبلیغات اصفهان است که […]

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: با تشکیل ستاد دهه شعبانیه در اصفهان برنامه‌ریزی‌های لازم برای برگزاری برنامه‌ها انجام شده است.

 حجت الاسلام علیرضا ناجی ظهر یکشنبه در نشستی با اصحاب رسانه در خصوص برنامه‌های اعیاد شعبانیه استان اصفهان اظهار کرد: تشکیل ستاد شعبانیه یکی از رسالت‌های شورای هماهنگی تبلیغات اصفهان است که البته یک نهاد غیر دولتی است و بر محور اصلی مردمی‌سازی این برنامه‌ها پیش می‌رود.

وی افزود: تلاش می‌شود که در کنار تشکل‌های مردمی و در نقش تسهیل‌گری حضور پیدا کنیم و از ۵ ماه شعبان تا ۱۵ شعبان هر روزی با یک نام همانند «مهدویت و امید آفرینی»، «انتظار و اقتصاد مقاومتی»، «مقاومت وتمدن‌سازی»، «خانواده منتظر و فرهنگ مقاومت»، «انتظار و مسئولیت‌پذیری اجتماعی» و … برنامه‌ها برگزار می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان خاطر نشان کرد: پویش ملی «مرا دریاب» با قرائت و پخش «الهی عظم البلا» در مکان‌های مقدس انجام می‌شود و احیای شب نیمه شعبان که مکان شاخص آن گلستان شهداست، در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: شادپیمایی یاوران مهدوی که اصل آن در جمکران برگزار می‌شود نیز برای جاماندگان صبح نیمه شعبان از ساعت ۹ و نیم از میدان احمد آباد تا میدان امام علی (ع) با تدابیری خاص انجام می‌شود.

حجت السلام ناجی یادآور شد: ظهر نیمه شعبان یک جشنی با همکاری همه ارگان‌ها خواهیم داشت و سخنران مراسم حجت السلام نیلی پور خواهد بود که جزئیات آن طی چند روز آینده مشخص می‌شود.

وی اعزام مبلغ و روایتگر مهدویت به مجموعه‌های فرهنگی و دولتی و مردمی، برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی، بسته بندی کیک و بیسکوئیت با محوریت و طرح مهدوی، مطالبه از مجموعه‌های شهری که آذین‌بندی ویژه شود، پخت نان گرم برای مناطق محروم، جمع‌آوری افراد شاخص برای تولید محتوا، مساعدت در پخت غذای هیئت‌های اعزامی به جمکران را از دیگر برنامه‌های برشمرد و گفت: برای تمامی ادارات هم دستورالعمل فضاسازی و ایجاد شور و نشاط ارسال شده است.

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید