کد خبر:4167
پ
۱۹۲۴۹۶۳
سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان:

برای رشد کشور بیشتر از سخت‌افزار نیازمند مغزافزار جهادی هستیم

سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: برای رشد کشور بیشتر از سخت‌افزار نیازمند مغزافزار جهادی، رو به جلو و ثابت‌قدم هستیم.  علی صالحی اظهار کرد: نمایشگاه فن‌نما یک اتفاق بزرگ بود که با یک همکاری همه‌جانبه رقم خورد که در بدو انجامش کمتر کسی به آن اعتقاد داشت. وی افزود: حتی برخی همکاران که همانند […]

سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: برای رشد کشور بیشتر از سخت‌افزار نیازمند مغزافزار جهادی، رو به جلو و ثابت‌قدم هستیم.

 علی صالحی اظهار کرد: نمایشگاه فن‌نما یک اتفاق بزرگ بود که با یک همکاری همه‌جانبه رقم خورد که در بدو انجامش کمتر کسی به آن اعتقاد داشت.

وی افزود: حتی برخی همکاران که همانند فرزند خود برای فن‌نما ماه‌ها زحمات کشیدند، اعتقاد داشتند در اصفهان ظرفیت برگزاری چنین رویدادی نیست.

سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: اصلی‌ترین مسئله این بود که اهمیت کار، نیاز بازار و ظرفیت اصفهان را نمی‌شناختیم و اصرار داشتیم که چون اینوتکس، کیتکس یا عناوین مشابه دیگری است، نباید کار جدید برای رفع نیاز چرخه تولید دانش تا تولید ثروت و احساس رضایت در جامعه از کارکرد علم و فناوری انجام دهیم.

 

برای رشد کشور بیشتر از سخت‌افزار نیازمند مغزافزار جهادی هستیم

 

 

وی خاطرنشان کرد: باز هم اصرار و بن‌بست‌شکنی برخی‌ها از جمله انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان، همانند خیلی بن‌بست‌های دیگر با ایمان قلبی به توصیه رهبر انقلاب، موجب شد تا مطلب را دنبال کنند و در نهایت یک باور جمعی شکل بگیرد.

وی گفت: شاید در اجرا سهم همه یکسان و بعضی از همکارانم در شهرداری تلاش بیشتری داشتند، اما باور ایجاد شده یک جبهه همگانی شکل داد و ثابت کرد در رشد کشور بیشتر از سخت‌افزار نیازمند مغزافزار جهادی، رو به جلو و ثابت‌قدم هستیم.

صالحی با بیان اینکه دوره اول فن‌نما، تجربه‌ای فراتر از انتظار بود، ادامه داد: تمام ارکان زیست‌بوم، دانش تا فناوری و کسب و کار تا تجاری‌سازی و سرمایه‌گذاری در معرض دید مخاطب اجتماعی قرار گرفت، اکنون ادامه کار با سطح بهتر، مهم‌تر و سخت‌تر از آغاز آن خواهد بود.

منبع
ایمنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید