کد خبر:8733
پ
۶۲۹۰۷۲۵۹
ملی‌پوش هندبال سپاهان:

با انتقاد سازنده به تیم‌ملی راهکار دهید/ پس از وقفه لیگ، بهترین نتایج را می‌گیریم

ملی‌پوش هندبال سپاهان گفت: اگر قصد از انتقاد تخریب کردن نباشد و بازیکنان و مربیان دیگر نخواهند بازیکنان و مربیان ملی را تخریب کنند، انتقادسازنده خوب است. وگرنه باعث آسیب بیشتر به تیم‌ملی می‌شود. مسابقات لیگ برتر هندبال آقایان کشور پس از وقفه‌ای ۲ ماهه به دلیل برگزاری رقابت‌های جام ملت‌های آسیا از سر گرفته […]

ملی‌پوش هندبال سپاهان گفت: اگر قصد از انتقاد تخریب کردن نباشد و بازیکنان و مربیان دیگر نخواهند بازیکنان و مربیان ملی را تخریب کنند، انتقادسازنده خوب است. وگرنه باعث آسیب بیشتر به تیم‌ملی می‌شود.

مسابقات لیگ برتر هندبال آقایان کشور پس از وقفه‌ای ۲ ماهه به دلیل برگزاری رقابت‌های جام ملت‌های آسیا از سر گرفته خواهد شد و تیم‌های پلیمر خرم‌آباد و فولاد مبارکه سپاهان در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر امروز، یکشنبه(۱۵ بهمن) به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

تیم هندبال سپاهان که در دیدارهای گذشته خود با مشکل مصدومیت‌های طولانی‌مدت بازیکنانسپ مواجه بود، در حال حاضر با بهبود وضعیت تعدادی از آن‌ها آماده شروع مجدد مسابقات شده است؛ طلایی‌پوشان در حال حاضر با کسب ۹ امتیاز از ۷ مسابقه در رده ششم جدول حضور دارند و پلیمر خرم‌آباد با کسب یک امتیاز بیشتر در رده چهارم ایستاده است.

یاسین کبیریان پیش از آغاز دوباره لیگ‌برتر هندبال باشگاه‌های کشور در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص رویارویی با پلیمر خرم‌آباد، اظهار کرد: با توجه به این که زمان زیادی از لیگ به دور بودیم، برای هماهنگی دوباره با دیگر بازیکنان نیاز به زمان داریم، پلیمر تیم خیلی خوبی است، چند ملی‌پوش و بازیکن باتجربه از جمله الله کرم استکی و شهاب صادق‌زاده را در اختیار دارد، بازیکن خارجی نیز در اختیار دارند، این دیدار با توجه به نتایج قبلی هر دو تیم یک دیدار مرگ و زندگی به حساب می‌آید که امیدوارم این دیدار را با برد پشت سر بگذاریم

وی افزود: ۱۰۰ درصد مطمئن باشید پس از وقفه‌ای که در لیگ به وجود آمد و بازیکنان مصدوم ما بازگشتند، نتایج بهتری نسبت به قبل کسب خواهیم کرد.

این ملی‌پوش سپاهان با اشاره به رقابت‌های تیم‌ملی در آسیا، تصریح کرد: بالاترین سطح مسابقات هندبال در قاره آسیا را شاهد بودیم، تیم‌ها برای کسب ۴ سهمیه جام‌جهانی تلاش خود را انجام دادند، تیم ما هم انصافا خوب جنگید، حتی می‌توان گفت از جمله تیم‌هایی بودیم که شانس کسب مدال داشتیم، متاسفانه با بدشانسی در دقایق آخر مسابقات نتایج را واگذار کردیم.

کبیریان‌ تاکید کرد: مهم‌ترین تفاوت این دوره از مسابقات نسبت به ادوار قبلی این بود که سهمیه راهیابی به جام‌جهانی از ۵ به ۴ تیم کاهش پیدا کرده بود، همچنین در دوره قبلی ژاپن حضور نداشت، همین موضوعات باعث شد رقابت بسیار فشرده و کار سخت شود، ژاپن یکی از تیم‌های مدعی است نسبت به بازی‌های آسیایی هانگژو و رقابت‌های انتخابی المپیک سطح مسابقات بسیار بالاتر بود.

او با بیان اینکه از عملکرد شخصی خود رضایت داشتم و نسبت به ادوار گذشته در این رقابت‌ها بهتر ظاهر شدم، یادآور شد: تا جایی که به یاد دارم همیشه نسبت به تیم ملی انتقاد وجود داشته است، اگر این انتقادات سازنده باشد، می‌تواند کمک کند و این موضوع به همه ارکان از جمله بازیکن، مربی و فدراسیون مرتبط می‌شود.

این بازیکن سپاهان در پایان گفت: از جامعه هندبال تقاضا دارم، انتقادها سازنده باشد، به‌طوری که راهکار ارائه دهند، ۵ تا ۱۰ دقیقه آخر هر مسابقه‌ای مشکل داشتیم و باید ببینیم چه راهکاری می‌توان اندیشید. اگر قصد از انتقاد تخریب کردن باشد و بازیکنان و مربیان دیگر بخواهند بازیکنان و مربیان ملی را تخریب کنند، هیج فایده‌ای نخواهد داشت و باعث آسیب بیشتر نیز خواهد شد.

منبع
ایسنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید