کد خبر:5827
پ
۱۴۰۲۰۱۲۳۲۳۴۹۴۴۸۲۱۲۷۳۸۰۲۲۴

بازیکن تیم بسکتبال ذوب‌آهن: در ادامه راه شرایط بهتری خواهیم داشت

بازیکن تیم بسکتبال ذوب‌آهن درباره شرایط این تیم و اضافه شدن او پس از صدور کارت بازی، گفت: تیم ما به تازگی تکمیل شده و با بازیکنان خارجی که اضافه شدند به تیم و بالاخره صدور کارت بازی برای من، قطعا شرایط در آینده برای تیم ما بهتر خواهد شد. رسول مظفری پیرامون شرایط ذوب‌آهن […]

بازیکن تیم بسکتبال ذوب‌آهن درباره شرایط این تیم و اضافه شدن او پس از صدور کارت بازی، گفت: تیم ما به تازگی تکمیل شده و با بازیکنان خارجی که اضافه شدند به تیم و بالاخره صدور کارت بازی برای من، قطعا شرایط در آینده برای تیم ما بهتر خواهد شد.

رسول مظفری پیرامون شرایط ذوب‌آهن در این بازی و فصل جاری، اظهار داشت: در ابتدا از مدیریت باشگاه برای حمایتی که از تیم داشتند، بسیار سپاسگزارم و امیدوارم حمایت‌های مردم هم ادامه‌دار باشد تا روزهای خوبی کنار هم تجربه کنیم.

وی افزود: تیم ما به دلیل این‌که در جمع بازیکنان و اعضای تیم تغییرات زیادی داشته است، مدتی زمان لازم دارد تا هماهنگ شویم.

بازیکن ذوب‌آهن تصریح کرد: اگر از شروع لیگ کنار تیم بودم هماهنگی بیشتر و شرایط بهتری داشتیم. همه تلاش خودمان را انجام می‌دهیم تا بتوانیم در پایان فصل روی سکو بایستیم.

وی نظرش درباره جایگاه امسال ذوب‌آهن در لیگ را این‌گونه بیان کرد: همدلی خوبی بین بازیکنان وجود دارد و با بازیکنانی که به زودی به ما اضافه می‌شوند قطعا شرایط بهتری نیز پیدا خواهیم کرد.

مظفری در پاسخ به سوالی مبنی بر اثر حضور بازیکنان خارجی با کیفیت در ذوب‌آهن تصریح کرد: دو بازیکن خارجی ما از بهترین خارجی‌های لیگ ما هستند و حضور چنین بازیکنان خوبی به کیفیت لیگ و بازیکنان ما کمک می‌کند و قطعا عملکرد بازیکنان ملی ما هم با حضور کنار آن‌ها خیلی بهتر خواهد شد.

وی درباره دیدار این هفته ذوب‌آهن مقابل آورتا ساری، گفت: آن‌ها تیم جوانی هستند که بازیکن خارجی خوبی هم در ترکیب دارند و این دیدار دشوار خواهد بود. در هفته گذشته، تمرینات خوبی انجام دادیم و به هماهنگی بیشتری رسیدیم‌. تلاش می‌کنیم تا با یک پیروزی خوب برابر تیم سخت‌کوش آورتا ساری دست پر به اصفهان برگردیم.

منبع
تسنیم
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید