کد خبر:4108
پ
۶۲۷۴۲۷۸۹

بازی‌های آسیایی تجربه‌ای برای انتخابی المپیک

ملی‌پوش هندبال گفت: بازی‌های آسیایی هانگژو تجربه خوبی برای تیم ملی کشورمان بود. امیدوارم بتوانیم در انتخابی المپیک از تجربه‌های این مسابقات استفاده کنیم و نتایج خوبی را رقم بزنیم. تیم ملی هندبال کشورمان مرحله اول بازی‌های آسیایی هانگژو را با موفقیت پشت سر گذاشت، اما موفق به گذر از سد مرحله دوم نشد. علی […]

ملی‌پوش هندبال گفت: بازی‌های آسیایی هانگژو تجربه خوبی برای تیم ملی کشورمان بود. امیدوارم بتوانیم در انتخابی المپیک از تجربه‌های این مسابقات استفاده کنیم و نتایج خوبی را رقم بزنیم.

تیم ملی هندبال کشورمان مرحله اول بازی‌های آسیایی هانگژو را با موفقیت پشت سر گذاشت، اما موفق به گذر از سد مرحله دوم نشد.

علی شیرانی، تنها ملی‌پوش هندبال تیم گیتی‌پسند در گفت‌وگو با ایسنا و در خصوص سطح این مسابقات، اظهار کرد: همیشه تیم‌ها با آمادگی کامل در المپیک آسیایی حاضر می‌شوند. تیم خوبی داشتیم، اما لژیونرها تیم را همراهی نمی‌کردند و در یک‌سری از پست‌ها با کمبود مواجه بودیم. با این وجود، بازی‌ها را خوبی پشت سر گذاشتیم و اختلاف کمی با حریفان داشتیم؛ برای مثال تیم ملی کویت که در جایگاه سوم آسیا است را تا دقایق پایانی با اختلاف دو امتیازی برده بودیم، ولی یک‌سری مشکلات کوچک تیمی باعث واگذار کردن بازی در ۱۰ ثانیه آخر شد.

او افزود: مانند بازی با کویت، در بازی با کره نیز بازی خوبی ارائه کردیم و از رقیب جلو بودیم. کره تیمی است که با قهرمان این مسابقات یعنی تیم قطر با سه اختلاف باخت. فکر می‌کنم که یک اخراج موقت در زمان نامناسب باعث جلو افتادن این تیم از ما شد.

ملی‌پوش هندبال تیم گیتی‌پسند ادامه داد: روز به روز عملکرد ما بهتر می‌شد و هر بازی باعث هماهنگی بیشتر ما می‌شد و اعتماد به نفس ما را بهبود می‌بخشید. به‌طور کلی این مسابقات تجربه خوبی برای تیم ملی کشورمان بود. امیدوارم بتوانیم در انتخابی المپیک از تجربه‌های این مسابقات استفاده کنیم و نتایج خوبی را رقم بزنیم.

شیرانی درباره برگزاری لیگ خاطرنشان کرد: ممکن است ملی‌پوشان تیم‌ها شرایط و آمادگی خود را حفظ کنند، اما برای بازیکنانی که در باشگاه‌ها هستند شرایط می‌تواند مقداری سخت باشد، چرا که نوسان افزایش می‌یابد و هر چه نوسان بدنی در طول مسابقات برای یک ورزشکار افزایش یابد، ریسک فاکتورهای آسیب برای آن افزایش پیدا می‌کند که خطرناک است.

او یادآور شد: به طور کلی فکر می‌کنم تدابیری که برای برگزاری لیگ در فدراسیون انجام شده، خوب است. امیدوارم پس از این مسابقات شاهد لیگ پویای و خوب باشیم و بتوانیم پیشرفت کنیم.

منبع
ایسنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید