کد خبر:3224
پ
۱۸۱۷۴۴۲

بازار‎های میوه و سبزیجات در مناطق شهری اصفهان ایجاد می‌شود

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌‎بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان گفت: به‌منظور دسترسی آسان و کمک به تنظیم بازار میوه و سبزیجات، ساخت بازارهای میوه در سه نقطه این کلان‌شهر از جمله سپاهان‌شهر، شهرک شهید کشوری و محله عاشق‌آباد در حال ساخت است و تا پایان آبان‌ماه آماده بهره‌برداری خواهد شد. امیرحسین ماه‌آورپور […]

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌‎بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان گفت: به‌منظور دسترسی آسان و کمک به تنظیم بازار میوه و سبزیجات، ساخت بازارهای میوه در سه نقطه این کلان‌شهر از جمله سپاهان‌شهر، شهرک شهید کشوری و محله عاشق‌آباد در حال ساخت است و تا پایان آبان‌ماه آماده بهره‌برداری خواهد شد.

امیرحسین ماه‌آورپور اظهار کرد: با توجه به مصوبه شورای اسلامی شهر اصفهان و به‌منظور دسترسی آسان و کمک به تنظیم بازار میوه و سبزیجات، ایجاد بازارهای میوه و سبزیجات در نقاط مختلف شهر در سال جاری در پروژه‌های سازمان تعریف شد.

وی افزود: در همین راستا ساخت بازارهای میوه در سه نقطه شهر اصفهان از جمله سپاهان‌شهر، شهرک شهید کشوری و محله عاشق‌آباد در حال ساخت است و تا پایان آبان ماه آماده بهره‌برداری خواهد شد.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌‎بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان با بیان اینکه مناطق یک و ۹ نیز پس نهایی شدن و جانمایی مکان در اولویت ساخت است، تصریح کرد: بخش‌های خصوصی علاقه‌مند به فعالیت در این حوزه نیز می‌توانند پیشنهادات خود را به سازمان ارائه کنند.

منبع
ایمنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید