کد خبر:7926
پ

انبار میلیاردی کالای قاچاق در اصفهان کشف شد

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف انباری که ۲۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق دپو شده بود در شهر اصفهان خبر داد. سردار محمدرضا هاشمی‌فر، جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان اظهار کرد: ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در پی کسب خبری مبنی بر دپوی انواع مواد غذایی و دیگر کالاهای قاچاق […]

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف انباری که ۲۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق دپو شده بود در شهر اصفهان خبر داد.

سردار محمدرضا هاشمی‌فر، جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان اظهار کرد: ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در پی کسب خبری مبنی بر دپوی انواع مواد غذایی و دیگر کالاهای قاچاق در یکی از انبارهای سطح شهر اصفهان موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پس از کسب اطلاعات لازم به همراه نمایندگان اداره صنعت، معدن و تجارت و اداره جهاد کشاورزی به محل اعزام و انبار را مورد بازرسی قرار دادند که پس از بررسی دقیق صورت گرفته قاچاق بودن کالاهای موجود در آن به تایید رسید و مشخص شد انبار مذکور در سامانه انبارها ثبت نشده است.

هاشمی‌فر عنوان کرد: در این عملیات ۷۱۳ قلم انواع مواد غذایی و ۶۱۴ نوع کالای دیگر شامل لوازم پلاستیکی، لوازم بهداشتی، محصولات دخانی، لوازم برقی و خانگی قاچاق کشف شد که کارشناسان مربوطه ارزش آنها را ۲۰ میلیارد ریال برآورد کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از دستگیری یک نفر در این رابطه خبر داد و گفت: با دستور قضائی کالاهای مکشوفه در محل توقیف، پرونده تشکیل و تحت رسیدگی است.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید