کد خبر:8917
پ
۱۹۷۵۸۰۲
شهردار فولادشهر مطرح کرد

افزایش ۴۶ درصدی بودجه فولادشهر/۴۰ درصد بودجه ۱۴۰۳ عمرانی است

شهردار فولادشهر با بیان اینکه بودجه سال ۱۴۰۳ نسبت به سال جاری ۴۶ درصد افزایش داشته است، گفت: در سال ۱۴۰۳ با بودجه ۲۸۵۰ میلیارد ریالی به مردم ایرانشهر فولادشهر خدمت‌رسانی خواهیم کرد. حسین ایزدی با بیان اینکه در زمینه وصول بودجه در سال ۱۴۰۲ تا ابتدای بهمن ماه وصولی ۱۶۸ درصدی داشته‌ایم، اظهار کرد: […]

شهردار فولادشهر با بیان اینکه بودجه سال ۱۴۰۳ نسبت به سال جاری ۴۶ درصد افزایش داشته است، گفت: در سال ۱۴۰۳ با بودجه ۲۸۵۰ میلیارد ریالی به مردم ایرانشهر فولادشهر خدمت‌رسانی خواهیم کرد.

حسین ایزدی با بیان اینکه در زمینه وصول بودجه در سال ۱۴۰۲ تا ابتدای بهمن ماه وصولی ۱۶۸ درصدی داشته‌ایم، اظهار کرد: بودجه سال ۱۴۰۲ شهرداری فولادشهر ۱,۹۵۰ میلیاردریال بوده است که شهرداری فولادشهر با یک برنامه‌ریزی دقیق، علمی و اشراف عملیاتی به فعالیت‌های مختلف حوزه وظایف مدیریت شهری توانسته است تا چهارم بهمن‌ماه به وصول ۲ هزار ۷۳۰ میلیارد ریالی دست پیدا کند که این یک دستاورد برای شهرداری محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه توانسته‌ایم دستاوردهای خوبی در حوزه عمرانی در فولادشهر داشته باشیم افزود: هزینه‌های عمرانی یک هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال و هزینه‌های جاری یک هزار و ۶۷۰ میلیارد ریال بوده است.

شهردار فولادشهر با اشاره به پیش بینی بودجه ۲ هزار و ۸۵۰ میلیارد ریالی برای سال ۱۴۰۳ برای فولادشهر، تصریح کرد: از کل بودجه سال ۱۴۰۳ میزان ۱,۵۷۰ میلیارد ریال به هزینه‌های جاری و ۱,۱۶۰ میلیارد ریال نیز مربوط به هزینه‌های عمرانی خواهد بود.

ایزدی با بیان اینکه چشم‌انداز مدیریت شهری رشد و توسعه همه جانبه فولادشهر است، اظهار کرد: فولادشهر یک شهر با ظرفیت‌های گسترده است و تمام تلاش شهرداری بر این است که با اتکا به ظرفیت‌های شهری و همراهی و همدلی همشهریان با مدیریت شهری، همه این ظرفیت‌ها به خوبی و با حداکثر توان به کار گرفته شود تا شاهد رشد و توسعه و تعالی همه جانبه فولادشهر عزیز باشیم.

منبع
ایمنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید